Odličovače pre lash lifting

Odlíčenie je nevyhnutným krokom pred každou procedúru lash liftingu, a to aj v prípade, že vaša klientka príde bez make-upu. Prečo? Pretože je kľúčové odstrániť z rias prirodzenú ochrannú vrstvu mazu. Len tak zaistíte, že prípravky na lash lifting budú správne a efektívne pôsobiť. 

Odličovače v našej ponuke sa vyznačujú špeciálne upraveným pH – ich zloženie je špeciálne prispôsobené chemickému procesu laminácie rias. Toto pH sa líši od bežných odličovačov na oči, ktoré neodporúčame používať – lash lifting je na pH veľmi citlivý a pri nesprávnej úrovni sa môže stať, že sa riasy natočia málo alebo vôbec. Je viac než vhodné používať odličovač z rovnakého systému, ako sú prípravky na samotný lifting.

Použitie soľného roztoku po odličovači nie je nevyhnutné, ale zaisťuje vskutku dokonalé odmastenie a podľa našich skúseností predlžuje výdrž lash liftingu cca o 1 týždeň. Niektoré z odličovačov v sebe obsahujú aj soľný roztok (napríklad čistiaca pena ÉLAN Detox), vďaka čomu ho nemusíte používať samostatne a celá procedúra sa tým zase o niečo zrýchli.

 

Najpredávanejšie

1
32 1132
Značky
 
 

Stránka 1 z 1 - 24 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 24 položiek celkom