O nás

Kto sme? Predovšetkým tím nadšených kozmetičiek s dlhoročnou praxou! Neustále sa vzdelávame, jazdíme na medzinárodné školenie a testujeme nové produkty vo vlastnom salóne. Tie, ktoré sa nám osvedčili, nájdete na e-shopoch depilujeme.cz a kozmetickyobchod.sk. Ich prostredníctvom pravidelne zásobujeme viac ako 3 000 kozmetických salónov.
tym Evolution (1)

V kozmetickom odbore sme už niekoľko desaťročí a naše skúsenosti vám odovzdávame ďalej na online kurzoch i školeniach s osobnou účasťou v Kozmetickej škole Evolution Beauty Institute. Jej zakladateľka a jedna z lektoriek, PaedDr. Eva Hynková, je uznávaná kozmetička s 27ročnou praxou.

Chcete držať krok so svetovými trendmi? Potom ste tu správne

Zabudnite na desiatky rokov staré poznatky. My sme všetkými desiatimi pre novinky, trendy a moderné techniky. Práve preto obchádzame celý svet – aby sme vám priniesli tie najlepšie a najnovšie vychytávky z oblasti depilácie, lash liftingu, laminácie obočia a ďalších kozmetických procedúr.

Ponúkame profesionálne poradenstvo zadarmo

Máte problém rozhodnúť sa, s akou značkou pracovať? Potrebujete viac informácií k jednotlivým produktom? Napíšte si o konzultáciu na info@depilujeme.cz. Poradenstvo vedú iba skúsené kozmetičky, takže si môžete byť isté, že dostanete 100% funkčné rady, nie univerzálne formulované odpovede.

Sme výhradní distribútori hneď niekoľkých značiek

Značky ako My Lamination, Ella Baché, Oligodermia alebo ÉLAN kúpite v Česku a na Slovensku iba u nás. Jedná sa o osvedčené a kvalitné značky, ktoré s čistým svedomím môžeme odporučiť ďalej. Sme ale otvorení aj novým sľubným značkám, ktoré u nás nájdete tiež.

Kozmetickyobchod.sk vyhradny distributor

Certifikujeme nové kozmetičky, máme akreditáciu ministerstva školstva

V roku 2017 sme v našej Kozmetickej škole získali akreditáciu MŠSR a poskytujeme rekvalifikačné kozmetické kurzy. Okrem nich u nás nájdete aj širokú ponuku doplnkových kurzov na lash lifting, lamináciu obočia, depiláciu, BB Glow a ďalšie. Môžete vyberať z online kurzov aj z kurzov s osobnou účasťou. Každý rok v Evolution Beauty Institute preškolíme viac ako 1800 profesionálov a 91 % z nich sa k nám opakovane vracia. Študenti našej školy pravidelne vyhrávajú kozmetické súťaže v Česku, na Slovensku aj v zahraničí. Pridáte sa medzi nich aj vy?

akreditace Kosmetická škola

Naše projekty