• 1 z 3
 

InLei® Lash Filler FORM 1 – fľaštička 4 ml

 

Inlei FORM 1 je prvým krokom ošetrenia systémom LASH FILLER® od značky Inlei, ktorý zaručuje priemerné zväčšenie objemu rias až o 24 % počas troch aplikácií. Táto skutočnosť bola preukázaná klinickým testom.

  • balenie: 4ml fľaštička
Dostupnosť Nie je skladom
€24,70
Kód tovaru 4305
Značka InLei
Kategória Lash Lifting / Botox / Filler
Položka bola vypredaná...
 

Systém Inlei Lash Filler zaručuje zväčšenie objemu rias až o 24%

Inlei FORM 1 bol v plnom rozsahu vymyslený, testovaný a vyrobený v Taliansku. Je prvým krokom ošetrenia systémom LASH FILLER® od značky Inlei, ktorý zaručuje priemerné zväčšenie objemu rias až o 24 % počas troch aplikácií. Táto skutočnosť bola preukázaná klinickým testom vykonaným vo Výskumnom ústave v Miláne.

Vďaka komplexu „Three Regeneration“, použitiu prípravkov FORM 1 a FIX 2 a vysoko účinnej výživy, je zaručený stabilný výsledok v podobe zväčšenia objemu rias a obočia. Procedúra LASH FILLER® má schopnosť dostať sa až k folikulu chĺpku, ktorý vyživuje a pôsobí na jeho štruktúru aj počas nasledujúcich mesiacov. In Lei® Filler 3 ďalej podporuje proliferáciu keratinocytov vo vnútri vlákna.

Prvý krok FORM 1 vyniká vyváženým pH, ktoré umožňuje jemne preniknúť do štruktúry chĺpky bez toho, aby ju poškodil. Krémová konzistencia zaisťuje, že roztok nekvapká do očí a nesteká. Aktívna zložka: Ammonium Thioglycolate (kyselina tioglykolová)

Prípravok FORM 1 sa používa ako prvý krok systému Inlei Lash Filler. Je určený pre kombináciu s prípravkami:

Praktický obal

Kúzlo produktu dotvára jeho obal, ktorý zaručuje použitie bez zbytočného odpadu. Vďaka užívateľsky príjemnému kvapátku dokážete z fľaštičky odobrať potrebné množstvo bez toho, aby ste prípravok kontaminovali. Od roku 2024 má obal prípravku nový dizajn, jeho praktickosť a samotné zloženie produktu však zostávajú rovnaké.

Ďalšie informácie

  • objem: 4 ml
  • typ balenia: fľaštička (môžete zakúpiť aj vo forme sáčkov)
  • krajina výroby: Taliansko

Upozornenie: Produkt je určený iba na profesionálne použitie po zaškolení.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.