• 1 z 2
 

InLei® Lash Filler NEW FILLER 3 – fľaštička 4 ml

 

Systém Lash Filler® 25.9 zaručuje počas troch ošetrení zahustenie prirodzených rias v priemere až o 25 % a predĺženie o 9 %. Lash Filler 3 je úplne vegánsky, certifikovaný medzinárodným orgánom VEGANOK.

 • objem: 4 ml
Dostupnosť Skladom
€40,50
   
Kód tovaru 60097
Značka InLei
Kategória 3.krok - hĺbková výživa
 

Nový, inovovaný Lash Filler 3

V roku 2024 bol systém Inlei Lash Filler inovovaný a všetky prípravky sú teraz vegánske. Zatiaľ čo prvý a druhý krok zostali rovnaké, Lash Filler 3 bol pozmenený a teraz sa povinne zmýva penou Mousse Magica. Zároveň do systému pribudol aj botox Lash Molecular 4.

Systém Inlei Lash Filler zaručuje zväčšenie objemu rias až o 24%

FILLER 3 je vyplňovač rias, ktorý sa používa v rámci systému LASH FILLER® od značky Inlei, ktorý zaručuje priemerné zväčšenie objemu rias až o 24 % počas troch aplikácií. Táto skutočnosť bola preukázaná klinickým testom vykonaným vo Výskumnom ústave v Miláne.

Vďaka komplexu „Three Regeneration“, použitiu prípravkov In Lei® FORM 1 a In Lei® FIX 2 a vysoko účinnej výživy, je zaručený stabilný výsledok v podobe zväčšenia objemu rias a obočia . Procedúra LASH FILLER® má schopnosť dostať sa až k folikulu chĺpku, ktorý vyživuje a pôsobí na jeho štruktúru aj počas nasledujúcich mesiacov. In Lei® FILLER 3 ďalej podporuje proliferáciu keratinocytov vo vnútri vlákna.

FILLER 3 je určený pre kombináciu s prípravkami:

Inlei Lash Filler FILLER 3: výživná starostlivosť o riasy s efektom zahustenia

FILLER 3 je špičkový elixír vytvorený najmodernejšími technológiami talianskeho kozmetického priemyslu. Vďaka pokročilej formule rastlinného keratínu založeného na aminokyselinách z pšenice a sóje, prispieva k rekonštrukcii a posilneniu chĺpkov zvnútra. Zároveň prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti celej štruktúry rias.

Tiež pomáha znovu vyvážiť cyklus folikulov tým, že stimuluje rast rias prostredníctvom starostlivo vybraných čistých aminokyselín, ktoré reprodukujú keratín prirodzene prítomný v riasach.

Zvyšuje spojitosť medzi kutikulou a kortexom. Jeho bohatá formula na antioxidanty zlepšuje pružnosť rias a znižuje ich náchylnosť k lámaniu.

Aktívne zložky FILLER 3:

Rastlinný keratín extrahovaný najmodernejším fermentačným procesom

 • Je dokonalou alternatívou k živočíšnemu keratínu.
 • Obsahuje aminokyselinové zloženie takmer identické s tradičným keratínom.
 • Dodáva riasam silu, pružnosť, hustotu a hĺbkovú výživu.
 • Skladá sa zo všetkých 18 aminokyselín prítomných v prírodných vlasoch.
 • Rastlinný keratín 18 riasy nielen vyživuje, ale aj prirodzene a účinne zahusťuje a pôsobí ako kľúčový prvok v procese zahusťovania zaručeného vedeckými testami.

Arginín

 • Prirodzene sa vyskytuje vo vlasoch, je obsiahnutý v dusíku a je kľúčovou zložkou v ingredienciách Lash Filleru (tvorí viac ako 10% jeho zloženia)
 • Jeho kladný náboj zaisťuje účinnú priľnavosť k riasam. To znamená, že proteíny s vysokou koncentráciou arginínu tvoria neobvykle silnú väzbu s riasami.

Glyercín

 • Prírodné zvlhčovadlo, ktoré priťahuje a zadržuje vlhkosť a vytvára bariéru, ktorá chráni riasy pred dehydratáciou a lámaním.
 • Robí vlasy mäkšie, pružnejšie a odolnejšie voči akémukoľvek poškodeniu, ktoré môže byť spôsobené niektorými agresívnymi make-upmi a ošetreniami.

Rebalančný komplex

 • Obnovuje cyklus vlasových folikul vďaka koncentrátu z fazule mungo a červeného ďateliny.
 • Tento koncentrát preniká hlboko do štruktúry rias a podporuje vývoj dlhších a silnejších rias.

Biotinoyl tripeptid-1

 • Kľúčový peptid pre silnejšie a objemnejšie riasy – stimuluje rast rias, posilňuje ich od korienkov a spevňuje ich štruktúru.

Ďalšie informácie:

 • objem: 4 ml
 • balenie: fľaštička s kvapkadlom (Možno zakúpiť aj vo forme sáčkov.)

Upozornenie: Produkt je určený iba na profesionálne použitie po zaškolení.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.