Novinka Tip Zväčšiť
 • 1 z 8
 

Katya Vinog kompenzátory – silikónové pásky na lash lifting 3 páry

 

S čistým svedomím môžeme povedať, že kompenzátory od Katya Vinog sú najlepšími a najkvalitnejšími kompenzátormi na súčasnom svetovom trhu. Nejde o obyčajné rovné kompenzátory – majú špeciálny tvar so žliabkom, vďaka ktorému sa prisajú presne na miesto, kam ich priložíte, a to s neuveriteľnou ľahkosťou. Varianty Shine, Badass a F*uck It sa líšia iba nápisom na natáčkach.

Obsah balenia: 3 páry

€23,90
Značka Katya Vinog
Kategória Kompenzátory
Zvoľte variant
Katya Vinog kompenzator na lash lifting 1 par Shine Kód tovaru 9240 Typ: Shine Skladom €23,90
   
Kompenzatory Katya Vinog badass Kód tovaru 9240/BAD Typ: Badass Skladom €23,90
   
Kompenzatory Katya Vinog silikonove pasky na lash lifting Kód tovaru 9240/FUC Typ: F*uck It Skladom €23,90
   
 

Katya Vinog kompenzátor Shine– silikónová páska na lash lifting 3 páry

Porsche medzi silikónovými pásikmi, to je Katya Vinog. Nejde o obyčajné rovné kompenzátory – majú špeciálny tvar so žliabkom, vďaka ktorému sa prisajú presne na miesto, kam ich priložíte, a to s neuveriteľnou ľahkosťou. Pomáhajú s kompenzáciou ťahu, zabraňujú odparovaniu roztoku a chránia oči pred nepríjemným štiepaním v dôsledku zatečenia farby do oka.

Každé balenie obsahuje 3 páry kompenzátorov v rôznych farbách, ktoré využijete v rôznych fázach lash liftingu:

 • Fialové – používajú sa počas kroku 1, aby sa zabránilo odparovaniu roztoku. Kompenzátor tiež pôsobí ako stabilizátor.
 • Priehľadné – sú určené pre krok 2 na stabilizáciu, kompenzáciu ťahu a zabránenie odparovaniu. Cez priehľadnú farbu vidíte, či sa nejaká riasa neposunula a nefixuje sa v zlej pozícii.
 • Čierne – používajú sa počas farbenia (pretože všetky Pomáhajú s rovnomerným farbením rias a zároveň zaisťujú, aby sa zmes farby nedostala do oka. Predídete tak nepríjemnému štiepaniu.

Kompenzátory Katya Vinog pasujú na akékoľvek natáčky na lash lifting. Varianty Shine, Badass a F*uck It sa líšia iba nápisom na natáčkach.

S čím vám kompenzátory pomôžu:

 • kompenzácia ťahu
 • tvarovanie výsledného oblúka pri lash liftingu
 • fixácia uvoľnených rias
 • stabilizácia chemického procesu pri lash liftingu
 • zabránenie odparovaniu roztoku
 • identifikáciou rias, ktoré vyžadujú zmenu polohy
 • bráni zatečeniu farby do oka

Ďalšie informácie

Použitie: Použitie je jednoduché – prastie ich položíte do ohybu natáčky. Používajú sa opakovane. Po každom použití ich ihneď umyte teplou vodou a antibakteriálnym mydlom. Kompenzátor potom ponorte do 3% peroxidu vodíka po dobu 30 minút alebo do 70% alkoholu na 10 minút. Následne opláchnite vodou. Pred vložením späť do priehľadného držiaka nechajte kompenzátory uschnúť na vzduchu. Pretože kompenzátory sú také malé potvorky, ktoré majú pri umývaní tendenciu uplávať, odporúčame prikúpiť aj box na dezinfekciu a skladovanie pomôcok.

Materiál: silikón

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Katya Vinog je známa a skúsená lash artistka, ktorá prišla so svojim vlastným unikátnym dizajnom natáčok na lash lifting. Ide o hybridné natáčky, ktoré nie sú tradične ploché ani okrúhle a vo svete lash liftingu nemajú obdoby. Postupom času sa Katya Vinog pustila do tvorby aj ďalších pomôcok a stala sa synonynom pre inováciu v lash liftingu. Prichádza s netradičnými, ale neuveriteľne funkčnými riešeniami a za nás sa jedná o jedny z najlepších a najkvalitnejších produktov na lamináciu rias na súčasnom svetovom trhu. Odporúčame tak vyskúšať nielen jej legendárne natáčky, ale aj silikónové podložky pod oči, kompenzátory a paletku, s ktorou pri lash liftingu použijete až 2× menej farby a až 4× menej lepidla.