Novinka Tip Zväčšiť
 • 1 z 7
 

Katya Vinog znovu použiteľné silikónové podložky pod oči 1 pár

 

Rozšírte svoju výbavu o legendárne silikónové podložky pod oči. Za nás je to jednotka na trhu! Podložky sú univerzálne – jedna veľkosť je možné použiť v niekoľkých rôznych polohách, čím podložku dokonale prispôsobíte oku každého klienta. Na rozdiel od konkurenčných silikónových podložiek je silikón týchto podložiek lepivý, takže veľmi dobre priľne na koži.

Balenie: 1 pár

€6,70
Značka Katya Vinog
Kategória Podložky
Zvoľte variant
Podložky na lash lifting Katya Vinog černé Kód tovaru 8746/CER Barva: Černá Skladom €6,70
   
Katya vinog silikonové podložky na lash lifting Kód tovaru 8746/BIL Barva: Bílá Skladom €6,70
   
podlozky katya vinog metalicka ruzova Kód tovaru 8746/RUZ Barva: metalická růžová Skladom €6,70
   
katya vinog podlozky metalicka modra Kód tovaru 8746/MOD Barva: metalická modrá Skladom €6,70
   
 

Katya Vinog znovu použiteľné silikónové podložky pod oči 1 pár

Kto pozná Katyu Vinog (a jej natáčky), tak vie, že je úplný genius. To potvrdila aj v momente, keď na trh uviedla silikónové podložky - opäť vymyslela úžasný tvar, ktorý nemá vo svete podložiek obdoby. Vývoj trval takmer 2 roky, vyskúšalo a otestovalo sa mnoho rôznych riešení. Výsledkom sú podložky, o ktorých výhodách by sme mohli hovoriť snáď donekonečna. Katya Vinog si ich nechala dokonca patentovať, takže podobný tvar neuvidíte u žiadnej inej značky.

Výhody:

 • Znižujú náklady ošetrenia – umyjete, vydezinfikujete a idete ďalej.
 • Zníženie produkcie odpadu pri lash liftingu
 • Jedinečný tvar, ktorý sa dá použiť v rôznych polohách a padne rôznym tvarom očí.
 • Sú hypoalergénne, takže nedráždia ani klientky, ktoré sú citlivé na klasické lepivé podložky pod oči.
 • Sú vyrobené z veľmi príjemného mäkkého silikónu, ktorý bol dermatologicky testovaný.
 • Oproti klasickým lepivým podložkám sa v prípade potreby dajú dať aj na sliznici, pretože nedráždia. Môžete to treba oceniť v momente, keď má klientka spodné riasy, ktoré stále lezú hore.
 • Cena je oproti jednorazovým podložkám absolútne symbolická.
 • Perfektne priľnú na koži.

V Depilujeme.sk máme v praxi odskúšané rôzne typy silikónových podložiek od Mia, Refetocil, Inlei a iných značiek, ktoré sa v Česku ani nepredávajú, ale Vinog je jednoducho Vinog. Za nás je to naozaj jednotka na trhu. A o natáčkach Katya Vinog si myslíme úplne to isté!

Podložky využijete pri rôznych príležitostiach:

 • Pri lash liftingu na zalepenie spodných rias a následnú ochranu pri farbení.
 • Na klasické farbenie rias v salóne.
 • Pri farbení obočia na definíciu hrany.
 • Pri laminácii obočia na prikrytie neutralizingu namiesto fólie, čo oceníte, ak sa snažíte znižovať množstvo odpadu.
 • A náš milovaný tip - na priplácanie spodných rias, ktoré sa zle farbia (zafarbíte spodné riasy tak, ako ste zvyknuté, a potom na ne dáte ešte druhú podložku z vrchu, takže riasy sa budú vo farbe "kúpať" ").
 • Na predlžovanie rias: Osobne sme to v tíme neskúšali, ale máme ohlasy, že to funguje. Na silikón sa dá normálne písať a lepidlo na predlžovanie sa dá údajne zložiť klasickými odstraňovačmi. Každopádne, väčšinou sa na uľahčenie dáva na podložky od Vinog ešte páska, aby sa potom všetko lepšie čistilo.


Akú farbu vybrať ?

Odporúčame zaobstarať čiernu ak nej jednu zo svetlých variantov.

Bielu, metalickú ružovú alebo modrú je vhodné používať na začiatku procedúry, a to preto, aby ste si nezničili zrak. Pokiaľ budete pracovať pri rozčesávaní rias proti čiernej podložke, zaťažujete svoje oči a rýchlejšie sa unavíte. Na bielom podklade navyše ľahko uvidíte, či ste všetky riasy správne nalepili na natáčku a či nezostali ešte nejaké nenalepené.

Čierna sa používa od fázy farbenia rias, pretože čierna farba by svetlú podložku zafarbila, napríklad biela by sa stala šedou a opäť by sa vám na nej zle pracovalo.

Tipy na použitie:

 • Podložky uchovávajte na fólii v obale v ktorom prišli, aby sa neobalili prachom a mohli aj v budúcnosti dokonale priľnúť k pokožke.
 • Na zvýšenie priľnavosti podložky môžete ľahko navlhčiť kožu alebo podložku.
 • Pokožka musí byť samozrejme pred aplikáciou podložky odlíčená.
 • Pokiaľ sa pod podložkou objaví bublina, prejdite ju napríklad vatovou tyčinkou, vytlačte, podložka si potom sadne a ani sa nepohne.

Ďalšie informácie

Materiál: silikón

Ako dezinfikovať: Po každom použití ihneď umyte teplou vodou a potom dezinfikujte v špeciálnych dezinfekciách na silikón napríklad Inlei. Následne opláchnite vodou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Katya Vinog je známa a skúsená lash artistka, ktorá prišla so svojim vlastným unikátnym dizajnom natáčok na lash lifting. Ide o hybridné natáčky, ktoré nie sú tradične ploché ani okrúhle a vo svete lash liftingu nemajú obdoby. Postupom času sa Katya Vinog pustila do tvorby aj ďalších pomôcok a stala sa synonynom pre inováciu v lash liftingu. Prichádza s netradičnými, ale neuveriteľne funkčnými riešeniami a za nás sa jedná o jedny z najlepších a najkvalitnejších produktov na lamináciu rias na súčasnom svetovom trhu. Odporúčame tak vyskúšať nielen jej legendárne natáčky, ale aj silikónové podložky pod oči, kompenzátory a paletku, s ktorou pri lash liftingu použijete až 2× menej farby a až 4× menej lepidla.