• 1 z 2
 

Infinity Aqua Drops – Silver Kit – sada 7 hybridných tekutých farieb na obočie (7×15 ml)+ oxidant 30 ml + príslušenstvo

 

Súprava Infinity Aqua Drops Silver Kit obsahuje 7 odtieňov hybridných farieb Aqua Drops, oxidant, paletku, štetec a puzdro. Farby Aqua Drops sú prvé hybridné farby na svete s funkciou vytvárania väzieb. Unikátne patentované zloženie neobsahuje hennu, a napriek tomu farba vydrží až 6 dní na koži a 6 týždňov na chĺpkoch.

Upozornenie: Aqua Drops sú náchylné na premrznutie počas prepravy. V nepriaznivom počasí odporúčame prikúpiť heat pack. Viac informácií nižšie v popise.

Dostupnosť Skladom
€116,95
   
Kód tovaru AQK-002
Značka Infinity
Kategória Farby na obočie
 

Upozornenie: Aqua Drops sú náchylné na premrznutie počas prepravy. Pred objednávkou odporúčame skontrolovať predpoveď počasia na nasledujúce 3 dni a Aqua Drops objednať iba vtedy, ak má byť teplota vyššia ako 5 °C, alebo si priplatiť za heat pack – jednorazový hrejivý vankúšik. Heat Pack udrží vhodnú teplotu maximálne 40 hodín od zabalenia, preto nenechávajte ležať doručený balíček vo vonkajších boxoch! Pokiaľ objednáte farby v nepriaznivom počasí bez heat packu (alebo balíček necháte vo vonkajšom boxe), prípadnú zníženú kvalitu farieb nie je možné reklamovať.

O farbách Infinity Aqua Drops

Hybridné farby Infinity Aqua Drops patria medzi špičku na trhu. V Infinity totiž dokázali takmer nemožné - vyrobiť hybridné farby bez obsahu henny, ktoré vydržia až 6 týždňov na chĺpkoch a 6 dní na koži. Tým sa radí medzi najdlhšie trvajúce farby bez henny na svete. Farby navyše disponujú funkciou vytvárania väzieb.

Optimálne tekutá konzistencia vám dovolí pracovať s mimoriadnou ľahkosťou a istotou. Zafarbí každý chĺpok rovnomerne a intenzívne. V predaji sú aj v krémovom variante.

Kľúčové vlastnosti hybridných farieb Infinity Aqua Drops:

 • Určené na farbenie obočia (neodporúča sa používať na riasy).
 • Farbí kožu aj chĺpky.
 • Vydrží až 6 dní na koži a 6 týždňov na chĺpkoch.
 • Patentované zloženie s funkciou vytvárania väzieb, bez obsahu henny.
 • Chĺpky farbia a zároveň ich vyživujú a starajú sa o ne.
 • Dostupných 5 odtieňov, ktoré môžete ľubovoľne miešať medzi sebou.
 • 15ml tuba vyjde na cca 60 kompletných ošetrení obočia

Chcete sa o produktoch Infinity dozvedieť viac? Pridajte sa do podpornej facebookovej skupiny, kde zdieľame praktické tipy.

Súprava Aqua Drops Silver obsahuje:

 • 7×15 ml farby – odtiene Nemesis (Black), Ares (Red), Electra (Dark Brown), Apollo (Medium Brown), Aphrodite (Light Brown), Selene (Blonde), Zeus (Cool toner). Jedna 15ml tuba vydrží na cca 45 aplikácií.
 • 30 ml oxidantu
 • paletku Lift & Tint
 • štetec Buff & Blend
 • prepravný kufor

Zakúpiť môžete aj sadu Gold , ktorá obsahuje krémové aj tekuté farby Infinity + príslušenstvo.

Porovnanie jednotlivých sád s farbami Infinity

porovnani sad Infinity

Odtiene farieb Infinity Aqua Drops, ktoré v sade nájdeteAqua Drops odstíny

 • Nemesis (Black)
 • Ares (Red)
 • Electra (Dark Brown)
 • Apollo (Medium Brown)
 • Aphrodite (Light Brown)

Porovnanie farieb Infinity Hybrid Cream a Infinity Aqua Drops

Čo majú tieto farby spoločné? Oba druhy farieb sú hybridné farby, ktoré neobsahujú hennu. Oba druhy používajú rovnaký oxidant od značky Infinity ak obom ponúka značka Infinity online školenia zadarmo vrátane certifikátu.

A aké sú rozdiely?

Luxe Hybrid Cream Aqua Drops
krémová konzistencia tekutá konzistencia
studený aj teplý toner teplý toner
dlhá výdrž ešte dlhšia výdrž
vhodné na obočie aj riasy iba na obočie

Záznam webinára zadarmo: Farbenie s Infinity

Ako používať

Pred použitím si naštudujte náš postup farbenia s Infinity Aqua Drops, v ktorom sa dozviete aj najčastejšie chyby.

Zloženie

Nemesis (Black): Demineralised Water, Sodium Laureth Sulfate, Monoethanolamine, Propylene Glycol, Paraphenylene Diamine, Hydroxy Ethylcellulose, EDTA-Ethylenediamine Tetra Acetic Acid, Sh-Oligopept

Electra (Dark Brown): Demineralised Water, Sodium Laureth Sulfate, Monoethanolamine, Propylene Glycol, Para Amino Phenol, Paraphenylene Diamine, Hydroxy Ethylcellulose, EDTA-Ethylenediamine Tetra Acetic

Apollo (Medium Brown): Demineralised Water, Sodium Laureth Sulfate, Monoethanolamine, Propylene Glycol, Para Amino Phenol, Hydroxy Ethylcellulose, Paraphenylene Diamine, EDTA - Etylenediamín Tetra-Acetic Acid

Aphrodite (Light Brown): Demineralised Water, Sodium Laureth Sulfate, Monoethanolamine, Propylene Glycol, Para Amino Phenol, Hydroxy Ethylcellulose, Parophenylene Diamine, EDTA-Ethylenediamine Tetra Ace

Ares (Red): Demineralised Water, Sodium Laureth Sulfate, Monoethanolamine, Propylene Glycol, Aht (4-Amino-2-Hydroxy Toluene), Hydroxy Ethylcellulose, Paraphenylene Diamine, EDTA-Ety -Oligopeptide-1

Oxidant: Pure Water, Hydrogén Peroxide, Cetearyl Alcohol, Ceteareth petrolatum, Glyceryl Stearate, Disodium phosphate, Etidronic acid, Essence

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Značka Infinity vyrába svoje produkty v USA a jej prípravky na farbenie obočia patria k absolútnej svetovej špičke. V Infinity prišli s patentovaným zložením farieb, ktoré neobsahujú hennu a aj napriek tomu vydržia až 6 týždňov na chĺpkoch a 7 dní na koži. Radí sa tak k najdlhšie trvajúcim farbám bez henny na svete. Sme výhradní distribútori pre Česko a Slovensko.