• 1 z 3
 

Maxymova LIFT & CURL sada natáčok na lash lifting – 8 párov

 

Súprava Maxymova LIFT & CURL obsahuje celkom 8 párov mäkkých silikónových natáčok – 2 typy v 4 rôznych veľkostiach. Fialové natáčky LIFT využijete pre rovné riasy alebo riasy, ktoré už majú mierne prirodzené natočenie. Natáčky CURL sú určené pre oči s krátkymi, dole rastúcimi riasami a pre oči s ovisnutými viečkami.

Dostupnosť Skladom
€24,20
   
Kód tovaru 10225
Značka Maxymova
Kategória Natáčky na lash lifting
 

Maxymova LIFT & CURL sada natáčok na lash lifting – 8 párov

Natáčky LIFT & CURL sú vyrobené z ultra mäkkého silikónu a môžete ich sterilizovať aj v autokláve. Farebná paleta je jemná, natáčky však vyniknú vďaka pridaným trblietkam. V sade nájdete 2 typy natáčok (LIFT a CURL), celkom 8 párov natáčok v 4 rôznych veľkostiach:

  • Fialové natáčky LIFT – sú vhodné pre rovné riasy alebo riasy, ktoré už majú mierne prirodzené natočenie. Veľkosti: S1, M1, L1, XL1. Môžete ich zakúpiť aj samostatne ako sadu 4 párov.
  • Modré natáčky CURL – sú vhodné pre oči s krátkymi, dole rastúcimi riasami a pre oči s ovisnutými viečkami. Veľkosti: S, M, L, XL. Môžete ich zakúpiť aj samostatne ako sadu 4 párov.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Mladá a inovatívna talianska značka Maxymova sa zameriava na výrobu produktov určených pre obočie a riasy. Väčšinu prípravkov nielen navrhujú, ale aj vyrábajú priamo v Taliansku. Sme výhradní distribútori tejto značky pre Česko a Slovensko.