• 1 z 3
 

InLei® Lash Filler FIX 2 – fľaštička 4 ml

 

Inlei FIX 2 je druhým krokom ošetrenia LASH FILLER® systémom od značky Inlei, ktorý zaručuje priemerné zväčšenie objemu rias až o 24 % počas troch aplikácií. Táto skutočnosť bola potvrdená klinickým testom.

  • balenie: 4ml fľaštička
Dostupnosť Skladom
€24,70
   
Kód tovaru 4308
Značka InLei
Kategória Lash Lifting / Botox / Filler
 

Systém Inlei Lash Filler zaručuje zväčšenie objemu rias až o 24%

Inlei FIX 2 bol v plnom rozsahu vymyslený, testovaný a vyrobený v Taliansku. Je druhým krokom ošetrenia LASH FILLER® systémom od značky Inlei, ktorý zaručuje priemerné zväčšenie objemu rias až o 24 % počas troch aplikácií. Táto skutočnosť bola preukázaná klinickým testom vykonaným vo Výskumnom ústave v Miláne. Prípravok FIX 2 umožňuje zafixovať natočenie rias podľa tvaru použitej natáčky.

Vďaka komplexu „Three Regeneration“, použitiu prípravkov In Lei® FORM 1 a In Lei® FIX 2 a vysoko účinnej výživy, je zaručený stabilný výsledok v podobe zväčšenia objemu rias a obočia . Procedúra LASH FILLER® má schopnosť dostať sa až k folikulu chĺpku, ktorý vyživuje a pôsobí na jeho štruktúru aj počas nasledujúcich mesiacov. In Lei® Filler 3 ďalej podporuje proliferáciu keratinocytov vo vnútri vlákna.

FIX 2 umožňuje fixáciu vytvoreného zakrivenia rias podľa tvaru použitej natáčky. Pripravuje na ďalší krok, či už sa jedná o FILLER 3 alebo farbenie. Krémová štruktúra zaisťuje jednoduchú a čistú aplikáciu.

Liek FIX 2 sa používa v rámci systému Inlei Lash Filler. Je určený pre kombináciu s prípravkami:

Praktický obal

Kúzlo produktu dotvára jeho obal, ktorý zaručuje použitie bez zbytočného odpadu. Vďaka užívateľsky príjemnému kvapátku dokážete z fľaštičky odobrať potrebné množstvo bez toho, aby ste prípravok kontaminovali. Od roku 2024 má obal prípravku nový dizajn, jeho praktickosť a samotné zloženie produktu však zostávajú rovnaké.

Ďalšie informácie

  • objem: 4 ml (až 35 ošetrení)
  • typ balenia: fľaštička (môžete kúpiť aj vo forme sáčkov)
  • krajina výroby: Taliansko

Upozornenie: Produkt je určený iba na profesionálne použitie po zaškolení.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.