• 1 z 4
 

Perron-Rigot Cirépil Happy Waxing jemný vosk

 
€27,80
Značka Perron Rigot - Cirépil
Kategória Samostržné vosky
Zvoľte variant
Perron-Rigot Cirépil Happy Waxing jemný vosk (Hmotnost 800 g) Kód tovaru VP20034 Hmotnost: 800 g Skladom €27,80
   
 

Objavte Happy Waxing® Gentle Wax pre jemné odstránenie chĺpkov doma ako profesionál!

Vyrobené vo Francúzsku, bolo navrhnuté a formulované ako profesionálny vosk, ktorý ponúka impozantnú účinnosť. A milujeme jeho lahodnú vôňu .

Výsledok? Čistá pleť a hodvábny dotyk po dlhú dobu.

Tento nízkoteplotný vosk profesionálnej kvality je ideálny na odstránenie chĺpkov na tele, intímnych partiách alebo tvári.

S náplňou 400 g môžete vykonať až 3 odstránenie chĺpkov na veľkých plochách (polky nôh alebo paží) alebo 10 odstránení chĺpkov na malých plochách (bikiny, podpazušie). Počítajte s dvojnásobným množstvom odstránenia chĺpkov na 800 g náplne.

Vosk neobsahuje kolofóniu (rosinate), a tak je vhodný aj pre tú najcitlivejšiu pokožku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Perron RigotT (do roku 2021 pod názvem Cirépil) je přední francouzský výrobce šetrných vosků na depilaci všech partií. Značku Cirépil založila a zastřešuje společnost Perron Rigot, která vznikla v létě roku 1936, kdy byla založena lékárníkem a prodavačem panem Perronem a panem Rigotem.

Perron Rigot je vynikajícím výrobcem a stal se známým pro svou vynikající kvalitu a účinnost svých vosků. Klade velký důraz na kvalitu a profesionalitu receptur prezentujících produkty v okouzlujících barvách, s příjemnými, účinnými a inovativními texturami a vynikajícími vůněmi

Nyní je Perron Rigot uznáván jako nejinovativnější značka v sektoru depilací voskem. Zaregistrovala více než 20 patentů a pokračuje v inovacích, a to jak na recepturách, tak na obalech svých výrobků.

cirepil

a