Akcia Zväčšiť
 

Nikk Mole Perfect Lamination – systém na lamináciu obočia a rias (3×10 ml)

 

V sade Perfect Lamination nájdete všetky 3 kroky na lamináciu obočia a rias, každý s objemom 10 ml.

Dostupnosť Nie je skladom
Bežná cena €57,40
€51,10
Kód tovaru 40433
Značka Nikk Mole
Kategória Sety
Položka bola vypredaná...
 

Nikk Mole Perfect Lamination – systém na lamináciu obočia a rias (3×10 ml)

Súprava Perfect Lamination obsahuje 3 kroky pre lamináciu obočia a rias:

  1. Perfect lamination Lashes & brows lift – krok 1, lifting
  2. Perfect lamination Lashes & Brows Fix – krok 2, fixátor
  3. Perfect lamination Lashes & Brows Keratín Care – krok 3, sérum s keratínom

1) Perfect lamination Lashes & brows lift – krok 1 , 10 ml

Sérum 1 je určené po prvý krok laminácie obočia a rias. Zmäkčuje kutikulu chĺpkov a otvára ich šupiny, čím ich robí náchylnejšími na pôsobenie aktívnych zložiek, ktoré prenikajú do štruktúry vlasu za účelom remodelácie väzieb. Obsahuje hydrolyzovaný keratín, ktorý pomáha chrániť chĺpky počas ošetrenia. Hodnota pH kompozície je 9,0-9,5.

Spôsob použitia: Pomocou mikroštetca naneste krok 1 na vopred vyčistené obočie alebo riasy. Nechajte pôsobiť 5–12 minút v závislosti od stavu a typu chĺpkov. Potom dôkladne odstráňte zvyšky prípravku vatovým tampónom navlhčeným vodou. Vždy si preštudujte pred aplikáciou kompletný návod na použitie, ktorý je súčasťou produktu.

Preventívne opatrenia: Prípravok obsahuje tioglykolát a amoniak. Nasledujte pokyny v príbalovom letáku. Pri použití nepoužívajte kovové predmety. Vyhnite sa kontaktu prípravku s očami. Pri zasiahnutí oči okamžite vypláchnite veľkým množstvom vody a vyhľadajte lekársku pomoc. Používajte ochranné rukavice. Pred použitím je nutné vykonať test znášanlivosti na zistenie prípadnej alergickej reakcie. Nepoužívajte pri zápaloch kože a alergických reakciách. V prípade alergickej reakcie konzultujte svoj stav s lekárom.

Ďalšie informácie

  • Zloženie: Aqua, Thioglycolic Acid, Ammonium Hydroxide, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Paraffinum Liquidum, Cetrimonium Chloride, Etanolamín, Sodium Sulfite, Sodium Erythorbatin, Ceteareth-20, Diazol Propylparabén, Disodium EDTA, Hydrolyzed Keratín, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol.
  • Trvanlivosť a skladovanie: Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. Uchovávajte pri teplote od +5 do +25°С na suchom mieste mimo dosahu detí. Nevystavujte produkt priamemu slnečnému žiareniu.
  • Objem: 10 ml

2) Perfect lamination Lashes & Brows Fix – krok 2, 10 ml

Sérum 2 je určené pre druhú fázu laminácie, kedy ukončuje proces začatý prvým krokom. Obnovuje disulfátové väzby, fixuje požadovaný tvar a uzatvára vlasové šupiny. pH kompozície je 25-30.

Spôsob aplikácie: Prípravok aplikujte po dokončení prvej fázy laminácie. Nechajte pôsobiť 5–12 minút v závislosti od stavu a typu chĺpkov. Po uplynutí doby pôsobenia opatrne odstráňte zvyšky prípravku vatovým tampónom navlhčeným vodou. Podrobnosti viď návod na použitie.

Preventívne opatrenia: Obsahuje peroxid vodíka. Pri práci nepoužívajte kovové predmety. Strážte, nech sa prípravok nedostane do očí. V prípade zasiahnutia očí prípravkom vypláchnite oči veľkým množstvom vody a vyhľadajte lekársku pomoc. Používajte ochranné rukavice. Pred použitím je nutné vykonať test znášanlivosti kvôli možnej alergickej reakcii. Nepoužívajte pri zápaloch kože a alergických reakciách.

Ďalšie informácie

Zloženie: Aqua, Cetearyl Alcohol, Hydrogén Peroxide, Cetrimonium Chloride, Ceteareth-20, Etylhexyl Stearate, Paraffinum Liquidum, Disodium EDTA, Tetrasodium Pyrophosphate, Sodium Stannate, Phosphoric Acid.

Trvanlivosť a skladovanie: Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. Skladujte pri teplote od +5 do +25°С na suchom mieste mimo dosahu detí. Nevystavujte produkt priamemu slnečnému žiareniu.

Objem: 10 ml

3) Perfect lamination Lashes & Brows Keratín Care – krok 3, 10 ml

Krok číslo 3 je určený pre starostlivosť o obočie a riasy ihneď po laminácii. Obsahuje panthenol, hydrolyzovaný keratín a tiež kondicionačné zložky, ktoré pozitívne pôsobia na chĺpky, obnovujú ich štruktúru, dodávajú im hebkosť a pružnosť. pH kompozície je 4,5-5,5.

Spôsob aplikácie: Naneste malé množstvo na pokožku a chĺpky, rovnomerne rozotrite. Prípravok použite ihneď po laminácii ako záverečný krok, alebo ako každodennú domácu starostlivosť. Podrobnosti viď návod na použitie, ktorý je súčasťou balenia.

Preventívne opatrenia: Nasleduj inštrukcie v príbalovom letáku. Zaistite, nech sa prípravok nedostane do očí. V prípade zasiahnutia očí prípravkom vypláchnite oči veľkým množstvom vody a vyhľadajte lekársku pomoc. Nepoužívajte pri zápaloch kože a alergických reakciách.

Ako používať

Prečítajte si kompletný postup laminácie obočia so značkou Nikk Mole.

Zloženie: Aqua, Glycerín, Polysorbate 20, Xanthan Gum, Phenoxyetanol (and) Etylhexylglycerín, Hydroxypropyl Gluconamide (and) Hydroxypropylammonium Gluconate, Panthenol, Hydrolyzed Keratín, 4.

Trvanlivosť a skladovanie: Po otvorení spotrebujte prípravok do 6 mesiacov. Skladujte pri teplote od +5 do +25°С na suchom mieste mimo dosahu detí. Nevystavujte produkt priamemu slnečnému žiareniu.

Objem: 10 ml

Upozornenie: Produkt je určený iba na profesionálne použitie po zaškolení.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Značka Nikk Mole je uznávaným lídrom vo výrobe prémiovej kozmetiky na obočie, ktorú distribuuje do 50 krajín sveta. Disponuje vlastným výskumným centrom a pravidelne prichádza s unikátnymi kozmetickými receptúrmi. Zakladateľkou spoločnosti je špičková vizážistka a víťazka niekoľkých profesionálnych svetových šampiónov Mila Klimenko. Ako informácie naznačujú, môžete sa spoľahnúť, že pokiaľ si zakúpite čokoľvek od tejto značky, vždy obdržíte kvalitný a do najmenšieho detailu premyslený produkt. Za nás odporúčame najmä Nikk Mole farby na obočie, systém na lamináciu obočia a rias a veľmi kvalitné odolné štetce.