Nikk Mole Perfect Lamination - Lashes & Brows Keratín Care - krok 3 - 10 ml

 

Lashes & brows keratín care sa používa ako tretí krok laminačného systému Nikk Mole Perfect Lamination.

  • Objem: 10 ml
Dostupnosť Skladom
€14,70
   
Kód tovaru 10309
Značka Nikk Mole
Kategória 3.krok: Hĺbková výživa
 

Nikk Mole Perfect Lamination Lashes & Brows Keratín Care - krok 3 - 10 ml

Krok číslo 3 je určený pre starostlivosť o obočie a riasy ihneď po laminácii. Obsahuje panthenol, hydrolyzovaný keratín a tiež kondicionačné zložky, ktoré pozitívne pôsobia na chĺpky, obnovujú ich štruktúru, dodávajú im hebkosť a pružnosť. pH kompozície je 4,5-5,5.

Ako používať

Naneste malé množstvo na pokožku a chĺpky, rovnomerne rozotrite. Prípravok použite ihneď po laminácii ako záverečný krok, alebo ako každodennú domácu starostlivosť. Podrobnosti viď návod na použitie, ktorý je súčasťou balenia. Určené na použitie v kombinácii s krokom 1 a krokom 2 z rovnakého laminačného systému Nikk Mole Perfect Lamination. Prečítajte si kompletný postup laminácie obočia so značkou Nikk Mole.

Preventívne opatrenia: Nasleduj inštrukcie v príbalovom letáku. Zaistite, nech sa prípravok nedostane do očí. V prípade zasiahnutia očí prípravkom vypláchnite oči veľkým množstvom vody a vyhľadajte lekársku pomoc. Nepoužívajte pri zápaloch kože a alergických reakciách.

Zloženie

Aqua, Glycerín, Polysorbate 20, Xanthan Gum, Phenoxyetanol (and) Etylhexylglycerín, Hydroxypropyl Gluconamide (and) Hydroxypropylammonium Gluconate, Panthenol, Hydrolyzed Keratín, Lactic Acid, CI 1.

Ďalšie informácie

  • Trvanlivosť a skladovanie: Po otvorení spotrebujte prípravok do 6 mesiacov. Skladujte pri teplote od +5 do +25°С na suchom mieste mimo dosahu detí. Nevystavujte produkt priamemu slnečnému žiareniu.
  • Objem: 10 ml

Upozornenie: Produkt je určený iba na profesionálne použitie po zaškolení.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Značka Nikk Mole je uznávaným lídrom vo výrobe prémiovej kozmetiky na obočie, ktorú distribuuje do 50 krajín sveta. Disponuje vlastným výskumným centrom a pravidelne prichádza s unikátnymi kozmetickými receptúrmi. Zakladateľkou spoločnosti je špičková vizážistka a víťazka niekoľkých profesionálnych svetových šampiónov Mila Klimenko. Ako informácie naznačujú, môžete sa spoľahnúť, že pokiaľ si zakúpite čokoľvek od tejto značky, vždy obdržíte kvalitný a do najmenšieho detailu premyslený produkt. Za nás odporúčame najmä Nikk Mole farby na obočie, systém na lamináciu obočia a rias a veľmi kvalitné odolné štetce.