Tip Zväčšiť
 

ÉLAN KeraSoft Lash and Brow Lifting Serum Step 1 – 10 ml

 

S laminačným systémom KeraVEG urobíte kompletný lash lifting vrátane prípravy, farbenia a starostlivosti za menej ako 30 minút. KeraVeg používa úplne nový koncept liftingu, vďaka ktorému sa stal najrýchlejším laminačným systémom na svete. KeraSoft Eyelash Lifting Serum Step 1 je prvý krok tohto systému a používa sa na obočie alebo riasy, ktoré v minulosti boli chemicky ošetrené.

 • objem: 10 ml
Dostupnosť Skladom
€24,80
   
Kód tovaru 60085
Značka ÉLAN
Kategória 1.krok
 

O laminačnom systéme ÉLAN KeraVeg: Je extrémne rýchly, pritom natoľko šetrný, že je možné použiť na okamžitú opravu rias

ÉLAN KeraVeg je úplne nový laminačný systém, ktorý mení svet lash liftingu. Zatiaľ čo doteraz ste si na lash lifting vyhradzovali pravdepodobne hodinu času, vďaka novým technológiám od ÉLAN ho stihnete za menej ako 30 minút vrátane farbenia a starostlivosti. Za rovnaký čas tak dokážete ošetriť 2x viac klientok. A tie najpokročilejšie ho môžu dokonca stihnúť už za 17 minút.

Kratšie časy pôsobenia však nie sú spôsobené iba zvýšením sily, a teda agresivity, samotných prípravkov. Keraveg je rýchlejší ako akýkoľvek iný laminačný systém, je ale natoľko šetrný, že ho môžete použiť na okamžitú opravu poškodených rias po predchádzajúcom liftingu.

ELAN KeraVeg ukázka okamžité opravy

Čím je ÉLAN KeraVeg jedinečný :

 • KeraVeg (2) (1)Doba pôsobenia prvého kroku začína už na 1 minúte.
 • Prvýkrát je použitý úplne nový typ peroxidu, ktorý dokáže riasy zafarbiť a zároveň sa mieša s druhým krokom - farbenie a druhý krok tak prebieha naraz, vďaka čomu ušetríte čas a navyše namiesto 3 prípravkov použijete len 2.
 • Ide o najrýchlejší lifting rias na svete. Hotovo môžeteUložiť mať už za 17 minút a to vrátane prípravy pred procedúrou, precízneho rozčesania rias na natáčku, farbenia a výživy.
 • V každom kroku dochádza k obnove proteínovej štruktúry rias a obočia, pričom sú využívané aj ceramidy A2.
 • Systém je natoľko šetrný, že ho je možné použiť na okamžitú opravu poškodených rias po predchádzajúcom liftingu.
 • Všetky produkty v systéme KeraVeg sú vegánske.
 • Namiesto vyberania z úplne rôznych laminačných systémov od rovnakej značky si u KeraVeg vyberiete len rôzne silný prípravok v 1. kroku. Nasledujúce kroky sú štandardizované a vhodné ako pre riasy, tak aj pre obočie.

Skvelý systém, ale nie pre úplných začiatočníkov

Hoci je ÉLAN KeraVeg revolúciou, ktorá podľa nás bude diktovať ďalší svetový vývoj lash liftingu, neodporúčame ho pre úplných začiatočníkov. Tento systém má dobu pôsobenia od jednej minúty, čo je pre začiatočníkov príliš rýchle. Niekedy aj nanášanie prípravkov trvá niekomu zo začiatku 4 minúty, s tak rýchlym systémom by ste riasy pravdepodobne spálili. Začiatočník potrebuje najprv získať zručnosť, naučiť sa rýchle nanášanie a efektívne odnímanie prípravkov. Preto je vhodné KeraVeg používať až vtedy, keď máte tieto veci podchytené. Dovtedy odporúčame používať klasický laminačný systém, napríklad My Lamination .

Ako funguje ÉLAN KeraSoft Lash and Brow Lifting Serum Step 1?

Krok 1 je špeciálne navrhnutý pre prvú fázu liftingu rias a poskytuje riasam ochranu počas procedúry. Možno použiť aj na lamináciu obočia.

 • Zmäkčuje riasy.
 • Robí riasy elastickejšími a poddajnejšími, takže ľahko získavajú nový tvar.
 • Chráni riasy počas procedúry a zabraňuje ich dehydratácii a lámavosti vďaka ošetrujúcemu komplexu na báze vegánskeho proteínu, jojobového oleja a trehalózy.

Súčasťou laminačného systému ÉLAN KeraVeg je:

Zloženie ÉLAN KeraSoft Lash and Brow Lifting Serum Step 1

AQUA, THIOGLYCOLIC ACID, CETEARYL ALCOHOL, AMMONIUM HYDROXIDE, CYSTEAMINE HCL, ETHANOLAMINE, PROPYLENÉ GLYCOL, PARAFFÍNU LIQUIDUM, DIMETHYLAMINO METHYLPROPANOL, ETHYLHEXYL STE ETEARETH-20, ETHYLHEXYLGLYCERÍN, TREHALOSE, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, UREA, CETRIMONIUM CHLORIDE, DISODIUM EDTA, POLYQUATERNIUM-22, HYDROLYZED VEGETABLE PROTEÍN, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID, CITRIC ACID, PARFUM, LIMONENE, LINALOOL

Ďalšie informácie

 • objem: 10 ml
 • expirácia po otvorení: 6 mesiacov.
 • krajina výroby: Turecko

Ako používať laminačný systém ÉLAN KeraVEG

1) Posúďte stav rias klientov, stanovte typ produktu a dobu pôsobenia kroku 1

Systém na lash lifting ÉLAN KeraVEG je špecifický tým, že v závislosti od typu rias sa líši nielen čas pôsobenia, ale aj typ produktu, ktorý v prvom kroku laminácie použijete.

1.skupina: husté a rovné riasy, predtým neošetrené chemickými zlúčeninami (neprebehla laminácia, farbenie a pod.)

2.skupina: stredné alebo tenké riasy, predtým neošetrené chemickými zlúčeninami (neprebehla laminácia, farbenie a pod.)

3.skupina: riasy strednej hrúbky, v minulosti ošetrené chemickými zlúčeninami (laminácia, farbenie a pod.)

 • sérum: KeraSoft Lash and Brow Lifting Serum Step 1
 • doba pôsobenia: 8–10 minút

4.skupina: tenké riasy, v minulosti ošetrené chemickými zlúčeninami (laminácia, farbenie a pod.)

 • sérum: KeraSoft Lash and Brow Lifting Serum Step 1
 • doba pôsobenia: 5-7 minút

Maximálna doba pôsobenia prvého kroku je vždy 10 minút. Izbová teplota priamo ovplyvňuje aktivitu oboch produktov – čím vyššia teplota, tým rýchlejšia reakčná rýchlosť.

Doba pôsobenia 2.kroku – KeraBoost séra pre fixáciu rias a obočia – je vždy 7 minút a nie je závislá od stavu a typu rias klientky.

2) Príprava na lifting rias

 • Vyčistite riasy čistiacou penou ÉLAN Detox 2.0 . Penu potom odstráňte vatovým tampónom navlhčeným vodou.
 • Pripevnite silikónovú natáčku vhodnej veľkosti na horné viečko.
 • Rozprestrite riasy na natáčku pomocou fixačného gélu (môžete použiť napríklad najsilnejšie lepidlo v našej ponuke ÉLAN Strong alebo slabšie ÉLAN Easy Fix)

3) Krok 1 – KeraSoft Eyelash Lifting Serum Step 1 alebo KeraSoft Lash and Brow Lifting Serum Step 1

 • Naneste krok 1 na riasy a nechajte pôsobiť 5–10 minút v závislosti od typu rias – viď bod 1.
 • Po uplynutí doby pôsobenia odstráňte zvyšky prípravku najprv suchou kefkou v smere rastu rias a potom mikroštetcom alebo vatovým tampónom navlhčeným vodou.

4) Krok 2 – KeraBoost sérum

Ak riasy nefarbíte, naneste hrubú vrstvu KeraBoost séra na celú oblasť rias. Nechajte pôsobiť 7 minút. Po uplynutí doby pôsobenia odstráňte zvyšky prípravku najprv suchou kefkou v smere rastu rias a potom mikrokefkou alebo vatovým tampónom navlhčeným vodou alebo ÉLAN Detox penou. Pokiaľ použijete penu, odstráňte potom penu vatovým tampónom navlhčeným vodou.

Ak chcete riasy nafarbiť , zmiešajte KeraBoost sérum s farbou na riasy KeraTint v nekovovej nádobe v pomere 1:2. Naneste hrubú vrstvu zmesi na celú oblasť rias a nechajte pôsobiť 7 minút. Po uplynutí doby pôsobenia odstráňte zvyšky prípravku najprv suchou kefkou v smere rastu rias a potom mikrokefkou alebo vatovým tampónom navlhčeným vodou alebo ÉLAN Detox penou. Pokiaľ použijete penu, odstráňte potom penu vatovým tampónom navlhčeným vodou. Pre lepšiu fixáciu farby potom naneste na riasy ÉLAN Colour Fix 2. 0 .

Upozornenie: Farba odtieňa vo fľaštičke sa môže meniť od svetlo hnedej po čiernu v dôsledku kontaktu so vzduchom po otvorení balenia. To je u použitých farbív normálne a nemá to vplyv na výsledok farbenia rias.

5) Krok 3 – KeraCare sérum

Aplikujte malé množstvo KeraCare séra rovnomerne na všetky riasy. Nechajte pôsobiť až do úplného vstrebania. Neoplachujte.

Upozornenie: Produkt je určený iba na profesionálne použitie po zaškolení.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.