• 1 z 2
 

Perron Rigot YONA Vajacial Intimate Micro-peeling Foam 150 ml

 

Intímna mikro-peelingová pena Yona pre vajacial jemne exfoliuje vďaka extraktu z kvetu opuncie a kyseline mliečnej. Extrakt z opuncie poskytuje okamžité pohodlie a upokojenie. Celkom 97,5% zložiek je prírodného pôvodu.

Objem: 150 ml

Dostupnosť Skladom
€23,10
   
Kód tovaru VP22017
Značka Perron Rigot - Cirépil
Kategória Vajacial
 

Kľúčové vlastnosti:

  • 97,5% zložiek prírodného pôvodu
  • Obsahuje extrakt z kvetu opuncie: zvyšuje prirodzenú schopnosť pokožky exfoliácie bez toho, aby ju dráždil – odstraňuje odumreté bunky a vytvára tak hladšiu, rovnomernejšiu a žiarivejšiu pleť. Extrakt z oleja z opuncie má okamžitú a dlhodobú upokojujúcu účinnosť – pôsobí aj po opláchnutí produktu.
  • Kyselina mliečna je exfoliant perfektne prispôsobený rovnováhe intímnej oblasti.
  • Rešpektuje intímnu oblasť a je testovaný gynekologicky.
  • Vôňa bielej ľalie a pomarančového kvetu.

Vysoká efektivita

90 % dobrovoľníc pozorovalo, že ich pleť bola viditeľne upokojená, hladšia, pohodlnejšia as menej zápalmi.

Ako používať

Domáca starostlivosť: Aplikujte penu na intímnu oblasť 2 až 3krát týždenne, od slabín k veľkým pyskom ohanbia (labia majora). Nechajte pôsobiť 1–2 minúty (pena sa postupne rozpúšťa) a potom dôkladne opláchnite vodou.

Profesionálna starostlivosť: Exfoliácia Yona Micro-Peeling penou na odstránenie odumretých buniek a zanechanie pokožky čistej a pripravenej na starostlivosť.

Ďalšie informácie

  • Objem: 150 ml
  • Balené vo fľaši z recyklovaného RPET: vyžaduje o 2x menej energie a generuje 5x menej emisií CO2 ako nový PET.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Perron RigotT (do roku 2021 pod názvem Cirépil) je přední francouzský výrobce šetrných vosků na depilaci všech partií. Značku Cirépil založila a zastřešuje společnost Perron Rigot, která vznikla v létě roku 1936, kdy byla založena lékárníkem a prodavačem panem Perronem a panem Rigotem.

Perron Rigot je vynikajícím výrobcem a stal se známým pro svou vynikající kvalitu a účinnost svých vosků. Klade velký důraz na kvalitu a profesionalitu receptur prezentujících produkty v okouzlujících barvách, s příjemnými, účinnými a inovativními texturami a vynikajícími vůněmi

Nyní je Perron Rigot uznáván jako nejinovativnější značka v sektoru depilací voskem. Zaregistrovala více než 20 patentů a pokračuje v inovacích, a to jak na recepturách, tak na obalech svých výrobků.

cirepil

a