• 1 z 2
 

Nikk Mole Perfect Lamination Lashes & Brows Lift - krok 1 - 10 ml

 

Prvý krok laminačného systému Nikk Mole Perfect Lamination.

Dostupnosť Skladom
€21,10
   
Kód tovaru 10303
Značka Nikk Mole
Kategória 1.krok
 

Nikk Mole Perfect Lamination Lashes & Brows Lift – krok 1 – 10 ml

Sérum 1 je určené po prvý krok laminácie obočia a rias. Zmäkčuje kutikulu chĺpkov a otvára ich šupiny, čím ich robí náchylnejšími na pôsobenie aktívnych zložiek, ktoré prenikajú do štruktúry chĺpku za účelom remodelácie väzieb. Obsahuje hydrolyzovaný keratín, ktorý pomáha chrániť chĺpky počas ošetrenia. Hodnota pH kompozície je 9,0-9,5.

Ako používať

Pomocou mikroštetca naneste krok 1 na vopred vyčistené obočie alebo riasy. Nechajte pôsobiť 5–12 minút v závislosti od stavu a typu chĺpkov. Potom dôkladne odstráňte zvyšky prípravku vatovým tampónom navlhčeným vodou. Vždy si preštudujte pred aplikáciou kompletný návod na použitie, ktorý je súčasťou produktu. Používajte v kombinácii s krokom 2 zo systému Nikk Mole Perfect Lamination. Prečítajte si kompletný postup laminácie obočia so značkou Nikk Mole.

Preventívne opatrenia: Prípravok obsahuje tioglykolát a amoniak. Nasledujte pokyny v príbalovom letáku. Pri aplikácii nepoužívajte kovové predmety. Vyhnite sa kontaktu prípravku s očami. Pri zasiahnutí oči okamžite vypláchnite veľkým množstvom vody a vyhľadajte lekársku pomoc. Používajte ochranné rukavice. Pred použitím je nutné vykonať test znášanlivosti na zistenie prípadnej alergickej reakcie. Nepoužívajte pri zápaloch kože a alergických reakciách. V prípade alergickej reakcie konzultujte svoj stav s lekárom.

Zloženie

  • Zloženie: Aqua, Thioglycolic Acid, Ammonium Hydroxide, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Paraffinum Liquidum, Cetrimonium Chloride, Etanolamín, Sodium Sulfite, Sodium Erythorbatin, Ceteareth-20, Diazol Propylparabén, Disodium EDTA, Hydrolyzed Keratín, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol.

Ďalšie informácie

  • Trvanlivosť a skladovanie: Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. Uchovávajte pri teplote od +5 do +25°С na suchom mieste mimo dosahu detí. Nevystavujte produkt priamemu slnečnému žiareniu.
  • Objem: 10 ml

Upozornenie: Produkt je určený iba na profesionálne použitie po zaškolení.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Značka Nikk Mole je uznávaným lídrom vo výrobe prémiovej kozmetiky na obočie, ktorú distribuuje do 50 krajín sveta. Disponuje vlastným výskumným centrom a pravidelne prichádza s unikátnymi kozmetickými receptúrmi. Zakladateľkou spoločnosti je špičková vizážistka a víťazka niekoľkých profesionálnych svetových šampiónov Mila Klimenko. Ako informácie naznačujú, môžete sa spoľahnúť, že pokiaľ si zakúpite čokoľvek od tejto značky, vždy obdržíte kvalitný a do najmenšieho detailu premyslený produkt. Za nás odporúčame najmä Nikk Mole farby na obočie, systém na lamináciu obočia a rias a veľmi kvalitné odolné štetce.