Maxymova Brow Primer 100 ml

 

Roztok Brow Primer je určený na prípravu obočia pred aplikáciou Maxymova Henna Color. Odstraňuje zvyšky nečistôt a mastnoty, zaisťuje rovnomerné pôsobenie farby a prispieva k jej maximálnej výdrži.

  • Objem: 100 ml

Prečítať viac

Dostupnosť Skladom
€16,40
€13,33 bez DPH
   
Kód tovaru 10330
Značka Maxymova
Kategória Obočie
 

Účinné látky

  • Kyselina glykolová – látka prítomná v prírode v niektorých druhoch ovocia a zeleniny. Robí pokožku jasnejšie, jemnejšie a hladšie, pretože odstraňuje nečistoty a odumreté bunky na povrchu pokožky. Vďaka tomu pokožka lepšie absorbuje účinné látky počas ošetrenia. Kyselina glykolová ďalej uvoľňuje upchaté póry od kožného mazu. V najhlbších vrstvách dermis aktivuje fibroblasty, ktoré produkujú kolagén a elastín – nevyhnutné látky na udržanie tónovanej a elastickej pokožky.
  • Aloe vera – pôsobí protizápalovo a podporuje regeneráciu pokožky.
  • Hydrolyzovaný pšeničný proteín – nízkomolekulárne rastlinné peptidy získané enzymatickou hydrolýzou pšenice. Hydratuje, vyživuje a má kondicionačný efekt. Eliminuje podráždenie pokožky.
  • Močovina – je prirodzene prítomná v zdravej pokožke, obnovuje prirodzený hydratačný faktor epidermis. Má keratolytické vlastnosti, podporuje oddelenie povrchových odumretých buniek a zanecháva pokožku jemnú a hladkú. Stimuluje regeneráciu pokožky a obnovuje bariérové ​​funkcie pokožky. Je schopná zvýšiť prenikanie niektorých účinných látok do podkožných vrstiev.
  • Extrakt z nechtíka lekárskeho – Využíva sa pre celý rad prínosov: má protizápalové a upokojujúce vlastnosti, hydratuje, urýchľuje hojenie, chráni pred poškodením spôsobeným slnečným žiarením a ďalšie.
  • Hydrolát z hamamelu virginského – Zvyšuje mikrocirkuláciu pokožky, vďaka čomu dochádza k jej spevneniu. Pomáha sťahovať póry a upokojovať pokožku.
  • Panthenol – prispieva k zdraviu pokožky a chĺpkov. Má hydratačné, regeneračné a upokojujúce účinky.
  • Glycerínvynikajúce zvlhčovadlo, lubrikant a zmäkčovadlo pre pokožku a chĺpky. Je schopný absorbovať vzdušnú vlhkosť bez ohľadu na zmeny atmosférických vlhkostných podmienok, a preto predlžuje hydratáciu pokožky.

Ako používať

Pred použitím si naštudujte postup farbenia s Maxymova Henna Color.

Ďalšie informácie

  • Obsah: 100 ml
  • Krajina výroby: Taliansko

Upozornenie: Produkt je určený iba na profesionálne použitie po zaškolení.

Zloženie

Výrobca môže zloženie meniť bez predchádzajúceho upozornenia. Kompletný a aktuálny zoznam ingrediencií nájdete vždy na obale produktu.

AQUA, GLYCOLIC ACID, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, HAMAMELIS VIRGINIANA LEAF WATER, GLYCERIN, PHENOXYETHANOL, SODIUM HYDROXIDE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PARFUM, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, BISABOLOL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, GLUCOSE, SODIUM GLUTAMATE, SORBITOL, UREA, FARNESOL, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, GLYCINE, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, LACTIC ACID, SODIUM PCA, PANTHENOL

Krajina výroby: Taliansko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Bezpečnostná kontrola

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

MAXYMOVA je talianska značka založená v roku 2021, ktorá sa počas troch rokov rozšírila do viac ako 50 krajín sveta. Vyniká luxusným dizajnom, nízkym zápachom prípravkov na lamináciu obočia a lash lifting, ekologickým prístupom a tiež inovatívnym radom produktov pre SPA lash lifting.

Medzi ikonické produkty MAXYMOVA patrí napríklad zlatá rada pre lash lifting – prvá na svete, ktorá obsahovala zlaté čiastočky pre atraktívnu prezentáciu na sociálnych sieťach, ďalej After Lift Regenerator, jeden z prvých vypĺňačov rias na trhu, či Amino Prep, špeciálny prípravok, ktorý regeneruje riasy pred lamináciou a zároveň urýchľuje prenikanie aktívnych zložiek.

Súčasťou ponuky je tiež SPA lash lifting kolekcia, zahŕňajúca napríklad vyživujúce sérum pod silikónovú podložku či relaxačnú hmlu, ktorá premení bežnú procedúru na luxusný zážitok.