• 1 z 7
 

Katya Vinog paletka na lash lifting

 

Paletka, s ktorou pre vás bude lash lifting oveľa jednoduchšia. Vďaka paletke použijete až 2x menej farby a až 4x menej lepidla.

  • Materiál: silikón
  • Farby na výber: čierna, modrá, fialová
€14,10
Značka Katya Vinog
Kategória Pomôcky pre lash lifting
Zvoľte variant
Katya Vinog paletka na lash lifting cerna Kód tovaru 8743/CER Barva: Černá Skladom €14,10
   
Katya Vinog paletka na lash lifting fialova Kód tovaru 8743/FIA Barva: Fialová Skladom €14,10
   
paletka modra katya vinog Kód tovaru 8743/MOD Barva: Modrá Skladom €14,10
   
 

Katya Vinog paletka na lash lifting

Paletka má 5 sekcií:

  1. sekcia pre 1. krok lash liftingu
  2. sekcia pre 2. krok
  3. sekcia pre lepidlo
  4. sekcia na vodu
  5. sekcia na farbu a oxidant/botox

Návod na použitie - popis jednotlivých misiek:

KL - miska na lepidlo

Miska s nápisom "KL" je určená na lepidlo. Tvar elipsy zabraňuje odparovaniu rozpúšťadla z lepidla. Pokiaľ používate lepidlo v tube, nakvapkajte do nádobky KL 2-3 kvapky. Pokiaľ máte lepidlo so štetčekom, zo štetca nakvapkajte do nádobky KL 2-3 kvapky.

B - miska na vodu

Miska na destilovanú vodu je potrebná na skvapalnenie lepidla. Voda je totiž v lepidle hlavným rozpúšťadlom a pokiaľ pracujete v príliš horúcej alebo suchej miestnosti (napr. 30 °C), voda sa z lepidla odparuje a lepidlo rýchlejšie hustne. Preto v takýchto prípadoch vodu do lepidla znovu dodajte, aby ste zachovali jeho textúru: Namočte štetec do nádoby B a potom do nádoby KL a premiešajte. Lepidlo tak znovu pripravíte na použitie.

Pokiaľ vykonávate opravy pri lepení rias na natáčku, nemusíte pridávať ďalšie lepidlo - stačí rovnakým spôsobom opäť lepidlo skvapalniť.

1 - miska na 1.krok

Nádoba palety s nápisom "1" je určená pre produkty používané v 1.kroku lash liftingu. Misku naplňte takmer po okraj - teda nie úplne, nech vám obsah nepretečie, akonáhle do misky vložíte nástroj. Zlúčeniny tak rýchlo neoxidujú, oxidácia v tejto špeciálnej miske sa spomaľuje o 2 hodiny (záleží na type prípravku).

2 - miska na 2.krok

Pri plnení postupujte rovnako ako v prípade misky pre 2. krok.

Miska na farbu/botox


V miske sa perfektne odmeria pomer farby a aktivátora. Zároveň nedochádza k zbytočnému rozťahovaniu farby po dne a stenác klasických veľkých mištičiek na rozmiešavanie farby.

V prípade farbenia môžete farbu a oxidant naliať do misky kedykoľvek pri dodržaní nasledujúceho pravidla: farbu a oxidant do misky nalejte, ale nemiešajte. Zložky premiešajte až tesne pred aplikáciou. Pokiaľ by ste farbu a oxidant premiešali skôr, v dobe farbenia by už farba nefungovala ieálne. Po aplikácii farby bude miska prázdna a môžete do nej nakvapkať botox, 3. kroky.

Dezinfekcia: Po každom použití paletku ihneď umyte teplou vodou a dezinfikujte špeciálnou dezinfekciou na silikón napr. Inlei.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Katya Vinog je známa a skúsená lash artistka, ktorá prišla so svojim vlastným unikátnym dizajnom natáčok na lash lifting. Ide o hybridné natáčky, ktoré nie sú tradične ploché ani okrúhle a vo svete lash liftingu nemajú obdoby. Postupom času sa Katya Vinog pustila do tvorby aj ďalších pomôcok a stala sa synonynom pre inováciu v lash liftingu. Prichádza s netradičnými, ale neuveriteľne funkčnými riešeniami a za nás sa jedná o jedny z najlepších a najkvalitnejších produktov na lamináciu rias na súčasnom svetovom trhu. Odporúčame tak vyskúšať nielen jej legendárne natáčky, ale aj silikónové podložky pod oči, kompenzátory a paletku, s ktorou pri lash liftingu použijete až 2× menej farby a až 4× menej lepidla.