• 1 z 6
 

Hyaluronic Acid Booster 100 ml

 

Booster obsahujúci nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú je ideálny pre ošetrenie starnúcej alebo dehydratovanej pleti. Vypĺňa pokožku, redukuje vrásky, zvyšuje prirodzenú vlhkosť pleti.

Dostupnosť Skladom
€61,20
   
Kód tovaru 9963
Kategória Prístrojová kozmetika
 

Hyaluronic Acid Booster 100 ml

Hyaluronic Acid Booster obsahuje nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú (20 kDa, 50 kDa a 300 kDa). Tento booster zvyšuje prirodzenú vlhkosť pokožky, vypĺňa pokožku, redukuje vrásky a jemné linky, zlepšuje textúru pokožky.

Boosteré je účinný pri liečbe všetkých typov pleti a akéhokoľvek tónu pleti. Odporúča sa najmä na ošetrenie proti starnutiu a tiež na ošetrenie dehydratovanej, problematickej a citlivej pleti.

Hlavné aktívne zložky

Hlavnou aktívnou zložkou tohto Derma Boosteru je hydrolyzovaná kyselina hyalurónová, ktorá sa skladá z 3 derivátov kyseliny hyalurónovej – 20 kDa, 50 kDa a 300 kDa – všetky s nízkou molekulovou hmotnosťou, ktorá umožňuje rýchle a efektívne prenikanie do kožných tkanív. .

Derivát kyseliny hyalurónovej 300 kDa sa viaže na existujúcu kyselinu hyalurónovú a tým zväčšuje objem pokožky. Deriváty 20 kDa a 50 kDa stimulujú produkciu novej kyseliny hyalurónovej v koži.

Ďalší komplex v tomto boosteri sa skladá z vody s hyaluronátom sodným. Tento komplex okamžite zvyšuje hydratáciu pokožky.

Čo sú roztoky Derma Boost

Derma Boost Pro je rad hydrofilných, elektrolytovo aktívnych roztokov, buď kladne alebo záporne nabitých, s nízkou molekulovou hmotnosťou a vysokou vodivosťou. Tieto riešenia obsahujú patentované ingrediencie nanotechnológie, rovnako ako prírodné ingrediencie, ktoré pôsobia v synergii s prirodzenými dermálnymi procesmi na opravu a omladenie pokožky.

Riešenia Derma Boost Pro sú určené pre odborníkov v starostlivosti o pleť a vkladajú sa do kožných tkanív pacientov pomocou elektroporácie, iontoforézy, ultrazvuku, galvanických prúdov alebo nízkoúrovňovej laserovej technológie (LLLT). Kombinácia elektroporácie a iontoforézy Apollo Duet umožňuje zavedenie roztokov do pokožky a efektívne rozptýlenie ich nabitých častíc do hlbších kožných tkanív.

Každý Derma Booster ponúka terapeutické riešenie pre iný súbor kožných ochorení. Spoločne dosahujú rýchle a účinné obnovy pre širokú škálu kožných ochorení, vrátane: zapálenej a podráždenej pokožky, dehydratovanej pokožky, akné, pigmentácie, seborey, rosacei a kuperózy. Roztoky Derma Boost sú tiež veľmi účinné pri hydratácii pleti a proti starnutiu (spevnenie a napnutie pleti, redukcia vrások).

Upozornenie: Produkt je určený iba na profesionálne použitie po zaškolení.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.