• 1 z 6
 

Hyaluronic Acid Booster 100 ml

 

Booster obsahujúci nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú je ideálny pre ošetrenie starnúcej alebo dehydratovanej pleti. Vypĺňa pokožku, redukuje vrásky, zvyšuje prirodzenú vlhkosť pleti.

Dostupnosť Skladom
€60,40
   
Kód tovaru 9963
Kategória Prístrojová kozmetika
 

Hyaluronic Acid Booster 100 ml

Hyaluronic Acid Booster obsahuje nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú (20 kDa, 50 kDa a 300 kDa). Tento booster zvyšuje prirodzenú vlhkosť pokožky, vypĺňa pokožku, redukuje vrásky a jemné linky, zlepšuje textúru pokožky.

Boosteré je účinný pri liečbe všetkých typov pleti a akéhokoľvek tónu pleti. Odporúča sa najmä na ošetrenie proti starnutiu a tiež na ošetrenie dehydratovanej, problematickej a citlivej pleti.

Hlavné aktívne zložky

Hlavnou aktívnou zložkou tohto Derma Boosteru je hydrolyzovaná kyselina hyalurónová, ktorá sa skladá z 3 derivátov kyseliny hyalurónovej – 20 kDa, 50 kDa a 300 kDa – všetky s nízkou molekulovou hmotnosťou, ktorá umožňuje rýchle a efektívne prenikanie do kožných tkanív. .

Derivát kyseliny hyalurónovej 300 kDa sa viaže na existujúcu kyselinu hyalurónovú a tým zväčšuje objem pokožky. Deriváty 20 kDa a 50 kDa stimulujú produkciu novej kyseliny hyalurónovej v koži.

Ďalší komplex v tomto boosteri sa skladá z vody s hyaluronátom sodným. Tento komplex okamžite zvyšuje hydratáciu pokožky.

Čo sú roztoky Derma Boost

Derma Boost Pro je rad hydrofilných, elektrolytovo aktívnych roztokov, buď kladne alebo záporne nabitých, s nízkou molekulovou hmotnosťou a vysokou vodivosťou. Tieto riešenia obsahujú patentované ingrediencie nanotechnológie, rovnako ako prírodné ingrediencie, ktoré pôsobia v synergii s prirodzenými dermálnymi procesmi na opravu a omladenie pokožky.

Riešenia Derma Boost Pro sú určené pre odborníkov v starostlivosti o pleť a vkladajú sa do kožných tkanív pacientov pomocou elektroporácie, iontoforézy, ultrazvuku, galvanických prúdov alebo nízkoúrovňovej laserovej technológie (LLLT). Kombinácia elektroporácie a iontoforézy Apollo Duet umožňuje zavedenie roztokov do pokožky a efektívne rozptýlenie ich nabitých častíc do hlbších kožných tkanív.

Každý Derma Booster ponúka terapeutické riešenie pre iný súbor kožných ochorení. Spoločne dosahujú rýchle a účinné obnovy pre širokú škálu kožných ochorení, vrátane: zapálenej a podráždenej pokožky, dehydratovanej pokožky, akné, pigmentácie, seborey, rosacei a kuperózy. Roztoky Derma Boost sú tiež veľmi účinné pri hydratácii pleti a proti starnutiu (spevnenie a napnutie pleti, redukcia vrások).

Upozornenie: Produkt je určený iba na profesionálne použitie po zaškolení.

Podobné produkty

   
 • G Hydra Collagen Gel booster 7878
  Booster D Hydra + Collagen 1000 ml
  Skladom
  Bio morský kolagénový gél je ideálny pre suchú, dehydratovanú a citlivú pokožku. Derma Boost Pro je rad hydrofilných, elektrolytovo...

  €68,50
     
 • booster for oily sensitive skin 100ml 9960
  Booster for oily & sensitive skin 100 ml
  Skladom
  Booster, ktorý vyrovnáva produkciu kožného mazu, redukuje kožné póry a zabraňuje ich upchávaniu. Derma Boost Pro je rad hydrofilných,...

  €60,40
     
 • peptide anti aging booster 100ml 9961
  Peptide Anti aging Booster 100 ml
  Skladom
  Booster s obsahom peptidov, ktorý stimuluje aktivitu kožných buniek a zvyšuje produkciu kolagénu. Pleť vyzerá mladšia. Derma Boost Pro je...

  €60,40
     
 •  
 • whitening pigment booster 100ml 9962
  Whitening Pigment Booster 100 ml
  Skladom
  Booster s bieliacim účinkom zvyšuje hydratáciu pleti a prispieva k jej sviežimu vzhľadu. Derma Boost Pro je rad hydrofilných,...

  €60,40
     

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.