• 1 z 3
 

Booster D Hydra + Collagen 1000 ml

 
  • Bio morský kolagénový gél je ideálny pre suchú, dehydratovanú a citlivú pokožku.
  • Derma Boost Pro je rad hydrofilných, elektrolytovo aktívnych roztokov s nízkou molekulovou hmotnosťou a vysokou vodivosťou. Obsiahnutá kombinácia patentovaných ingrediencií nanotechnológie a prírodných zložiek pozitívne pôsobí na opravu a omladenie pokožky.
Dostupnosť Skladom
€66,95
   
Kód tovaru 7878
Kategória Prístrojová kozmetika
 

Booster D Hydra + Collagen

D Hydra + kolagén Derma Booster sa skladá z bio morského kolagénového gélu. Vďaka vysokej elektrickej vodivosti tento gél uľahčuje efektívne dopravovanie terapeutických látok do pokožky.

Bio morský kolagénový gél je ideálny pre suchú, dehydratovanú a citlivú pokožku. Pomáha udržovať hydratáciu pokožky, zvyšuje pružnosť a jemnosť pokožky a chráni pokožku pred poškodením okolitého prostredia.

Hlavné aktívne zložky

Hlavnou aktívnou zložkou tohto Derma Boosteru je bio morský kolagénový gél (hydrolyzát morského kolagénu), ktorého zloženie aminokyselín pripomína kolagén ľudskej pokožky. Tento gél zvyšuje pružnosť a jemnosť pokožky a chráni pokožku pred poškodením okolitého prostredia.

Použitie prírodného kolagénu v kozmetickom ošetrení má niekoľko jedinečných výhod:

  • Prírodný kolagén má hygroskopické vlastnosti - dokáže priťahovať a zadržiavať molekuly vody z okolitého prostredia, čím zvyšuje hydratáciu pokožky.
  • Prírodný kolagén je dobrým zdrojom peptidov a aminokyselín
  • Prírodný kolagén opravuje mikrotextúru pokožky
  • Prírodný kolagén oslabuje súdržnosť korneocytov a tým umožňuje obnovu pokožky

Čo sú roztoky Derma Boost

Derma Boost Pro je rad hydrofilných, elektrolytovo aktívnych roztokov, buď kladne alebo záporne nabitých, s nízkou molekulovou hmotnosťou a vysokou vodivosťou. Tieto riešenia obsahujú patentované ingrediencie nanotechnológie, rovnako ako prírodné ingrediencie, ktoré pôsobia v synergii s prirodzenými dermálnymi procesmi na opravu a omladenie pokožky.

Riešenia Derma Boost Pro sú určené pre odborníkov v starostlivosti o pleť a vkladajú sa do kožných tkanív pacientov pomocou elektroporácie, iontoforézy, ultrazvuku, galvanických prúdov alebo nízkoúrovňovej laserovej technológie (LLLT). Kombinácia elektroporácie a iontoforézy Apollo Duet umožňuje zavedenie roztokov do pokožky a efektívne rozptýlenie ich nabitých častíc do hlbších kožných tkanív.

Každý Derma Booster ponúka terapeutické riešenie pre iný súbor kožných ochorení. Spoločne dosahujú rýchle a účinné obnovy pre širokú škálu kožných ochorení, vrátane: zapálenej a podráždenej pokožky, dehydratovanej pokožky, akné, pigmentácie, seborey, rosacei a kuperózy. Roztoky Derma Boost sú tiež veľmi účinné pri hydratácii pleti a proti starnutiu (spevnenie a napnutie pleti, redukcia vrások).

Upozornenie: Produkt je určený iba na profesionálne použitie po zaškolení.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.