• 1 z 3
 

Ella Baché Skintex Diag

 

Prístroj na diagnostiku pleti

Dostupnosť Iba pre prihlásených
€6 033,70
Kód tovaru AE16005
Značka Ella Baché
Kategória Vybavenie salónu
 

Skintex Diag Vám pomôže nielen kompletne diagnostikovať pleť klientky, ale rovno odporučí vhodné ošetrenie a domácu starostlivosť. Prístroj môžete používať aj ako kartotéku, všetky dáta sú bezpečne ukryté pod Vašim heslom.

Prístroj zvyšuje predaj v salóne a pomôže prilákať nových zákazníkov.

Spolu s prístrojom získate zadarmo:

100 ks vzoriek Ella Baché

• Školenia Skintex Diag

• 100 ks diagnostických štítkov Sebutape

• 100 ks diagnostických štítkov Desquam

Funkcia prístroja:

18 programov pre diagnostiku pleti - hydratácia, tvorba mazu, rozšírené póry, desquamácia (počet odumretých buniek na pokožke), pigmentové škvrny - predovšetkým tie, ktoré ešte nie sú vidieť, vrásky, pevnosť pokožky, špeciálne sekcie pre očné okolie

Databáza klientov - úvodný dotazník (už nepotrebujete šanóny s papiermi), celková diagnostika pleti, čiastočná diagnostika napr. pred a po ošetrení, možnosť urobiť detailné fotografie pleti, dostatočný priestor na poznámky.

Databáza vhodných ošetrení a domácich produktov - na základe diagnostiky prístroj navrhne odporúčané profesionálne ošetrenie a starostlivosť na doma. Všetko môžete s klientkou na mieste konzultovať a meniť (pridať alebo ubrať). Intuitívne ovládanie.

Online komunikácia - všetko, čo ste pri diagnostike zistili, Vašej klientke prístroj odošle na e-mail. Takže tam bude mať spísaný aktuálny stav pleti aj to, čo má používať a kedy.

Tréningové videá a popisy produktov stále k dispozícii - medzi jednotlivými klientkami si môžete neustále zvyšovať kvalifikáciu.

Automatické aktualizácie

9 dôvodov, prečo vo svojom salóne potrebujete Skintex Diag:

  1. O 68% vyšší predaj domácich produktov
  2. Odlíšite sa od konkurencie
  3. Moderný a profesionálny imidž Vášho salónu
  4. Nová služba - zvýšte spokojnosť Vašich klientov
  5. Buduje dôveru a lojalitu zákazníkov
  6. Privádza nových zákazníkov
  7. Pokročilé moderné technológie
  8. Jednoduché intuitívne ovládanie
  9. Vyvinuté a vyrobené vo Francúzsku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Spoločnosť založila v roku 1936 madam Ella Baché, ktorá bola presvedčená, že, rovnako ako každý z nás je geneticky odlišný, tak aj každá koža človeka je úplne jedinečná. Jej nesmierna vášeň pre starostlivosť o pleť položila pevné základy spoločnosti, ktorých sa značka Ella Baché drží dodnes. Pre svoju kvalitnú starostlivosť a širokú škálu produktov sa značka stala veľmi obľúbenou po celej Austrálii, kde je dnes stálicou v kozmetických salónoch aj na poličkách v domácnostiach.

Produkty Ella Baché nie sú testované na zvieratách, a to ani v zastúpení žiadnymi nezávislými laboratóriami. Spoločnosť je hrdým držiteľom ceny Personal Care with Principle Award, ktorú predstavila The National Anti-Vivisection Society.

Ella Baché logo