⭐ Podnikáte ako kosmetička? ⭐ Zaregistrujte sa a získajte zľavu na vybraný sortiment. Navyše si môžete vyberať až zo 100 dárkov k nákupu v rámci bonusového programu. Pri registrácii zvoľte možnosť "Kosmetička".
 

ÉLAN SUPERSONIC MAX sérum 2 – 15 ml

 

Sérum SUPERSONIC MAX posilňuje novo vytvorené väzby v chĺpkoch a je určené pre druhú fázu laminácie obočia a rias so systémom ÉLAN SUPERSONIC. Perfektne formulované zloženie zaručuje maximálnu interakciu so sérom 1. Kondicionačný komplex na báze polymérov, arganového oleja a hydrolyzovaného kolagénu poskytuje chĺpkom spoľahlivú ochranu.

 • Objem: 15 ml
Dostupnosť Skladom
€30,60
   
Kód tovaru 10067
Značka ÉLAN
Kategória 2.krok
 

ÉLAN SUPERSONIC MAX sérum 2 – 15 ml

Sérum 2 je roztok používaný pre 2.krok lash liftingu alebo laminácia obočia systémom Flexing Expert System SUPERSONIC. pH roztoku je 2,5 – 3,0. Sérum neobsahuje bromičnan sodný.

Ako sérum 2 funguje:

 • Obnovuje disulfidové väzby chĺpkov obočia a rias, dodáva im pružnosť.
 • Fixuje tvar.
 • Obnovuje prirodzené pH chĺpkov.
 • Uzatvára vlasové kutikuly.
 • Neutralizuje prebytok alkalizéra.
 • Vyživuje a hydratuje chĺpky, ktorým tak dodáva lesk a ochranu.

Zloženie: AQUA, CETYL ALCOHOL, GLYCERÍN, CETEARYL ALCOHOL, HYDROGÉN PEROXIDE, PARAFFÍNU LIQUIDUM, CERATONIA SILIQUA (CAROB) SEED EXTRACT, HYDROLYZED SOY PROTEÍN, HYDROLYZED SOY PROTEÍN, HYDROLYZED -16, ZEA MAYS (CORN) STARCH, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, CETEARETH-33, TETRASODIUM EDTA, PHOSPHORIC ACID, SODIUM BENZOATE, BENZOIC ACID, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE.

Upozornenie: Používajte iba v kombinácii so Sérom 1 a Multivítorom alebo sérom Cera Healer.

Ďalšie informácie

 • Objem: 15 ml
 • Dátum spotreby: 24 mesiacov
 • Trvanlivosť po otvorení: 6 mesiacov
 • Krajina výroby: Španielsko

Upozornenie: Produkt je určený iba na profesionálne použitie po zaškolení.

Ako funguje ÉLAN Flexing Expert System SUPERSONIC

Profesionálny systém SUPERSONIC na lamináciu obočia a natočenia rias sa skladá z 3 roztokov: Séra 1 , Séra 2 a séra Cera Healer alebo Multivitora. Vďaka nim dokážete ľahko a rýchlo vytvoriť dlhotrvajúci styling obočia alebo krásne natočiť riasy.

a) Postup pri laminácii obočia

1) Analyzujte stav chĺpkov obočia a špecifikujte dobu pôsobenia Flexing Expert System SUPERSONIC:

 • 1.typ: chĺpky obočia sú husté, špicaté, neprešli predtým chemickými procedúrami farbenia alebo odfarbovania obočia – doba spracovania je 5–8 minút pre Sérum 1 a nie menej ako 6–8 minút pre Sérum 2
 • 2. typ: chĺpky v obočí sú stredné hrúbky, prírodné, zdravé alebo prešli predtým chemickými procedúrami farbenia alebo odfarbovania – doba pôsobenia je 3–5 minút pri Sére 1 a 6– 8 minút pri Sére 2.

Doba pôsobenia sér Multivitor alebo Cera Healer je 5 minút pre všetky typy chĺpkov.

Upozornenie: Maximálna doba pôsobenia Séra 1 a Séra 2 je 15 minút. Pôsobenie Séra 1 a Séra 2 priamo závisí od teploty vzduchu v miestnosti. Čím vyššia je teplota, tým kratšia je reakčná doba.

2) Pripravte obočie na proces laminácie

Po diagnostike stavu chĺpkov v obočí a stanovení doby pôsobenia očistite obočie a pokožku okolo obočia pomocou ÉLAN detoxikačnej peny na riasy a obočie.

3) Vytvorte tvar obočia (Sérum 1 )

Upozornenie: Maximálna doba pôsobenia by nemala prekročiť dobu pôsobenia pre vybraný typ chĺpkov obočia

Upozornenie: Pri vytváraní tvaru obočia je dôležité vziať do úvahy smer rastu chĺpkov obočia. Zmeny tvaru obočia by mali byť hladké, aby sa zabránilo skladaniu chĺpkov.

4) Upravte smer chĺpkov obočia (Sérum 2)

 • Pokiaľ má klientka tenkú a citlivú pokožku, pred aplikáciou séra je nutné naniesť tenkú vrstvu krému s arganovým olejom na obočie a hrubšiu vrstvu na pokožku okolo obočia. Odporúčame používať profesionálny ÉLAN štetec na make-up BLACKWOOD 4 .

 • Naneste a rozotrite Sérum 2 na obočie tak, aby chĺpky boli v požadovanom smere. Množstvo Séra 2 by sa malo rovnať množstvu Séra 1. Doba pôsobenia Séra 2 by sa mala rovnať dobe pôsobenia Séra 1, ale nie menej ako 6 minútam.

 • Pokiaľ nebudete pokračovať farbením, po uplynutí doby pôsobenia odstráňte prebytok roztoku vatovým tampónom navlhčeným vodou. Pokiaľ budete pokračovať farbením, po uplynutí doby pôsobenia odstráňte prebytok roztoku vatovým tampónom navlhčeným v ÉLAN detoxikačnej čistiacej pene na obočie a riasy pre zastavenie chemickej reakcie. Penu potom odstráňte vatovým tampónom navlhčeným vodou.

 • 5) Starostlivosť o obočie (sérum 3 Cera Healer)

 • Sérum Cera Healer naneste na obočie a rozotrite. Nechajte pôsobiť 5 minút.

 • Ak nebudete pokračovať farbením, po uplynutí doby pôsobenia odstráňte prebytok roztoku vatovým tampónom navlhčeným vodou.

 • Ak budete pokračovať farbením, po uplynutí doby pôsobenia odstráňte prebytok roztoku vatovým tampónom navlhčeným v ÉLAN detoxikačnej čistiacej pene na obočie a riasy pre zastavenie chemickej reakcie. Penu potom odstráňte vatovým tampónom navlhčeným vodou.

  6) Farbenie obočia a fixácia dosiahnutého výsledku

 • Ihneď po použití ÉLAN detoxikačnej čistiacej peny na obočie a riasy naneste na obočie farbiacu zmes.

  Upozornenie: Je potrebné vziať do úvahy, že farba chĺpkov obočia má byť pri tónovaní svetlejšia a na chĺpkoch sa objaviť rýchlejšie.

 • Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov použite ÉLAN Fixátor farby na riasy a obočie. Tento krok vykonajte, keď je procedúra farbenia obočia tiež dokončená.

Upozornenie: Úprava obočia by mala byť vykonaná až po dokončení postupu laminácie obočia. Dôrazne sa odporúča používať pinzetu na obočie, aby nedošlo k vážnemu poškodeniu kože.

b) Postup pri natočení rias

1) Analyzujte stav rias klienta a špecifikujte dobu pôsobenia Flexing Expert System SUPERSONIC:

 • 1.typ: riasy sú husté alebo rovné – doba pôsobenia je 6–10 minút pre Sérum 1 a nie menej ako 6 minút pre Sérum 2
 • 2. typ: riasy sú stredne silné alebo tenké – doba pôsobenia je 3–6 minút pri Sére 1 a nie menej ako 6 minút pri Séra 2.

Doba pôsobenia Cera Healer je 5 minút pre všetky typy rias.

Upozornenie: Maximálna doba pôsobenia séra 1 a séra 2 je 15 minút. Pôsobenie Séra 1 a Séra 2 priamo závisí od teploty vzduchu v miestnosti. Čím vyššia je teplota, tým kratšia je reakčná doba.

2) Pripravte riasy na natočenie

3) Natočte riasy (Sérum 1 )

 • Naneste Sérum 1 na oblasť natočenia rias profesionálnym štetcom na make-up BLACKWOOD 1 .
 • Po uplynutí doby pôsobenia odstráňte prebytok roztoku suchým štetcom na make-up BLACKWOOD 2 v smere rastu rias.

Upozornenie: Maximálna doba pôsobenia by nemala prekročiť dobu pôsobenia pre vybraný typ rias.

4) Zafixujte smer rias (Sérum 2)

 • Naneste hrubú vrstvu Séra 2 na celú oblasť rias.
 • Po uplynutí doby pôsobenia odstráňte prebytok roztoku suchým štetcom na make-up v smere rastu rias. Odporúčame používať profesionálny štetec na make-up BLACKWOOD 2 .

Upozornenie: Množstvo roztoku použitého v štvrtej fáze procedúry (sérum 2) by sa malo rovnať množstvu roztoku použitého v tretej fáze lash liftingu (sérum 1).

Upozornenie: Doba pôsobenia Séra 2 by mala byť rovnaká ako doba pôsobenia Séra 1, ale nie menej ako 6 minút.

5) Starostlivosť o riasy (Cera Healer)

 • Aplikujte Multivitor na celú oblasť rias a nechajte pôsobiť 5 minút. Ppotom odstráňte prebytok roztoku a fixačného gélu vatovým tampónom navlhčeným vodou.
 • Na dosiahnutie čo najpôsobivejšieho efektu a viditeľného výsledku odporúčame po dokončení procedúry previesť farbenie rias ÉLAN gélovým odtieňom 01 black
 • Aplikujte ÉLAN čistiacu detoxikačnú penu na obočie a riasy, aby ste zastavili chemickú reakciu. Penu odstráňte vatovým tampónom navlhčeným vodou.
 • Po fixácii dosiahnutého výsledku použite ÉLAN fixačný gél.

Odporúčania pre starostlivosť o riasy a obočie po procedúre

Neodporúčame farbenie obočia hennou a odfarbovanie obočia, pretože výsledok môže byť veľmi nepredvídateľný. Mohlo by dôjsť k poškodeniu vlasovej štruktúry (suché a matné chĺpky), čo sa prejavuje lámavosťou a vypadávaním chĺpkov.

Po laminácii obočia sa dôrazne odporúča vyvarovať sa saunovaniu, soláriu a akémukoľvek mechanickému poškodeniu vytvoreného tvaru obočia (napr. spanie tvárou dole na vankúši).

Obmedzte kontakt obočia a rias s vodou a nečistite obočie a riasy 24 hodín po procedúre.

Dôrazne sa odporúča vyvarovať sa používania agresívnych kozmetických prípravkov a agresívnych kozmetických procedúr (peelingy, peelingy na tvár, alkoholové vody, laserové ošetrenie) po dobu 48 hodín po laminácii obočia.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.