• 1 z 2
 

Nikk Mole Lovely Brows Amino Puzzle – sada na lamináciu obočia a rias

 

Unikátny laminačný systém Amino Puzzle je o 10 % šetrnejší a pritom o 10 % rýchlejší ako porovnateľné prípravky na trhu. Vyniká obsahom aminokyseliny arginínu v prvom kroku, ktorá umožňuje zachovať štruktúru chĺpkov počas laminácie pri skrátení času pôsobenia prípravkov. Špeciálny aminocuker chitosan v druhom kroku rekonštruuje a posilňuje novo vytvorené väzby. Súprava obsahuje:

 • Amino Lift Boost 10 ml
 • Amino FIx Boost 10 ml
 • Silky Pinky Repair 10ml
Dostupnosť Nie je skladom
€55,50
Kód tovaru 11197
Značka Nikk Mole
Kategória Sety
Položka bola vypredaná...
 

Sada obsahuje:

 • prvý krok – Amino Lift Boost 10 ml v airless liekovke
 • druhý krok –Amino FIx Boost 10 ml v airless liekovke
 • krok 3 – Silky Pinky Repair 10ml v airless fľaštičke

O laminačnom systéme Nikk Mole Amino Puzzle

Unikátny laminačný systém Amino Puzzle na riasy a obočie vyniká obsahom aminokyseliny arginínu, ktorá v prvom kroku laminácie znižuje negatívny dopad na štruktúru chĺpkov bez toho, aby stratili schopnosť reštruktualizovať disulfidové väzby. V druhom kroku sa vďaka obsahuju špeciálneho aminocukru - chitosanu - rekonštruujú a posilňujú novo vytvorené väzby. Všeobecne je tento systém o 10 % šetrnejší a pritom o 7 % silnejší ao 10 % rýchlejší ako porovnateľné prípravky na trhu.

Krok 3 - Silky Pinky Repair - je aktívny lipozomálny koktail, ktorý bol vyvinutý pomocou unikátnej koacervačnej technológie, kedy sú aktívne zložky uzavreté v špeciálnych mikrokvapkách. Takto sa zvyšuje efektivita aplikácie a miera prenikania do vlasovej štruktúry. Silky Pinky Repair je určený pre veľmi hĺbkovú opravu: poskytuje chĺpkom a riasam ochranu, hydratuje, obnovuje ich štruktúru a znižuje lámanie o 29% (pri porovnaní s placebom). Predlžuje účinok laminácie, dodáva chĺpkom lesk, hodvábnosť a dlhotrvajúci kondicionačný efekt. Pri aplikácii sa vytvorí mikroadhezívum, ktoré vplyvom gravitácie nábojov pevne priľne k chĺpku a uvoľňuje aktívne zložky v chĺpkoch až po dobu 24 hodín.

Krok 3 má krásnu ružovú farbu, vďaka čomu sa stáva atraktívny a zábavný na použitie. Nebojte, farba nezanecháva žiadne stopy na chĺpkoch ani pokožke.

Účinné zložky:

 • Ceramid III: zlepšuje celkový stav chĺpkov tým, že zvyšuje priľnavosť buniek kutikuly a znižuje úroveň poškodenia. Silne zvyšuje schopnosť zadržiavať vodu a obnovuje integritu chĺpkov.
 • Vitamín F: má vyživujúce a hydratačné účinky.
 • Vitamín P, extrakt z hamamelu: pôsobí antioxidačne.
 • Silikónové polyméry, ovsený olej a pantenol: dodávajú lesk, poskytujú hladkosť, pomáhajú hydratovať chĺpky a pokožku, bojujú proti odlupovaniu.

Ako používať:

KROK 1 – Amino Lift Boost

Naneste na vopred vyčistené obočie alebo riasy pomocou mikroštetca. Nechajte pôsobiť 5–10 minút v závislosti od stavu a typu chĺpkov. Po celú dobu používania prípravku pravidelne kontrolujte stav chĺpkov! Po uplynutí tejto doby opatrne odstráňte zvyšky produktu pomocou vatového tampónu navlhčeného vodou. Podrobnosti nájdete v návode na použitie. Upozornenie: obsahuje tioglykolát.

KROK 2 – Amino Fix Boost

Aplikujte na riasy či obočie po dokončení prvej fázy laminácie. Nechajte pôsobiť 5–10 minút v závislosti od stavu a typu chĺpkov. Po celú dobu používania prípravku pravidelne kontrolujte stav chĺpkov! Po uplynutí tejto doby opatrne odstráňte zvyšky produktu pomocou vatového tampónu navlhčeného vodou. Podrobnosti nájdete v návode na použitie. Upozornenie: Obsahuje peroxid vodíka.

KROK 3 – Silky Pinky Repair

Aplikujte prípravok na obočie alebo riasy, nechajte 3–5 minút pôsobiť. Zvyšok odstráňte vatovým tampónom navlhčeným vodou.

Upozornenie:

 • Vždy používajte podľa návodu na použitie.
 • Vyhnite sa očnému kontaktu. V prípade zasiahnutia očí ich okamžite vypláchnite veľkým množstvom vody a vyhľadajte lekára.
 • Používajte ochranné rukavice.
 • Pred použitím by mal byť vykonaný test na alergiu.
 • Nepoužívajte pri zápaloch kože a alergických reakciách.
 • V prípade alergickej reakcie sa poraďte s lekárom.
 • Nepoužívajte kovové predmety.

Upozornenie: Produkt je určený iba na profesionálne použitie po zaškolení.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Značka Nikk Mole je uznávaným lídrom vo výrobe prémiovej kozmetiky na obočie, ktorú distribuuje do 50 krajín sveta. Disponuje vlastným výskumným centrom a pravidelne prichádza s unikátnymi kozmetickými receptúrmi. Zakladateľkou spoločnosti je špičková vizážistka a víťazka niekoľkých profesionálnych svetových šampiónov Mila Klimenko. Ako informácie naznačujú, môžete sa spoľahnúť, že pokiaľ si zakúpite čokoľvek od tejto značky, vždy obdržíte kvalitný a do najmenšieho detailu premyslený produkt. Za nás odporúčame najmä Nikk Mole farby na obočie, systém na lamináciu obočia a rias a veľmi kvalitné odolné štetce.