• 1 z 2
 

Aplikačné rukavice na samoopaľovaciu vodu 2 ks

 

Pomôcka pre prirodzenú aplikáciu samoopaľovacej vody. Zaručuje rovnomerné opálenie s dokonalým povrchom a chráni ruky pred škvrnami.

Vrecko obsahuje 2 rukavice rôznych veľkostí pre optimálne použitie na tvár aj telo.

Dostupnosť Skladom
€14,60
   
Kód tovaru BE2003
Značka Ella Baché
Kategória Profesionálna kozmetika
 

Použitie:

  1. Navlhčite rukavice potrebným množstvom samoopaľovacej vody a naneste na požadovanú oblasť. Pokračujte v kruhových pohyboch až do rovnomerného a úplného preniknutia produktu.
  2. Rukavice opláchnite mydlom a vodou. Nechajte ich uschnúť na vzduchu.

Materiál: polyester

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Spoločnosť založila v roku 1936 madam Ella Baché, ktorá bola presvedčená, že, rovnako ako každý z nás je geneticky odlišný, tak aj každá koža človeka je úplne jedinečná. Jej nesmierna vášeň pre starostlivosť o pleť položila pevné základy spoločnosti, ktorých sa značka Ella Baché drží dodnes. Pre svoju kvalitnú starostlivosť a širokú škálu produktov sa značka stala veľmi obľúbenou po celej Austrálii, kde je dnes stálicou v kozmetických salónoch aj na poličkách v domácnostiach.

Produkty Ella Baché nie sú testované na zvieratách, a to ani v zastúpení žiadnymi nezávislými laboratóriami. Spoločnosť je hrdým držiteľom ceny Personal Care with Principle Award, ktorú predstavila The National Anti-Vivisection Society.

Ella Baché logo