Novinka Zväčšiť
 

Starpil Prepil gel před depilací voskem – 200 ml

 

Pripravte pokožku na depiláciu s Prepil gélom, ktorý šetrne čistí, zjemňuje a hydratuje pokožku a minimalizuje podráždenie pri ošetrení. Využijete na všetky časti tela. Gél obsahuje extrakt z harmančeka, hamamelu, rozmarínu, levanduľový esenciálny olej a mentol.

  • objem: 200 ml

Prečítať viac

Dostupnosť Skladom
€10,50
€8,54 bez DPH
   
Kód tovaru 13180
Značka Starpil
Kategória Starostlivosť pred depiláciou voskom
 

Gél Starpil Prepil je ideálnou voľbou pre profesionálnu prípravu pokožky pred depiláciou voskom. Vďaka sviežej textúre a starostlivo vybranému zloženiu hydratuje, zjemňuje a chráni pokožku. Použitie gélu tiež výrazne zvyšuje kvalitu výsledku a minimalizuje podráždenie.

Kľúčové vlastnosti

  • pripravuje pokožku na depiláciu
  • zjemňuje a hydratuje suchú pleť
  • uľahčuje odstránenie chĺpkov
  • zmierňuje nepohodlie a podráždenie
  • zvyšuje kvalitu depilácie
  • obsahuje harmanček, rozmarín, levanduľu, mentol a hamamel

Ako používať

Naneste malé množstvo gélu na pokožku a jemne vmasírujte až do úplného vstrebania. Aplikujte vždy pred depiláciou voskom. Možno použiť na všetky časti tela.

Ďalšie informácie

  • objem: 200 ml

Upozornenie: Produkt je určený iba na profesionálne použitie po zaškolení.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Bezpečnostná kontrola

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

História firmy Starpil

a depilácia voskom, tak ako ju poznáme dňa

Spoločnosť Maystar so sídlom v Torredembarra, Španielsko bola založená v roku 1984 Jesus Bonanom, mladým a veľmi ambicióznym podnikateľom, ktorého cieľom bolo dostať spoločnosť na popredné miesta vo svetovom rebríčku depilačných výrobkov. Jeho veľké ciele sa mu podarilo dosiahnuť a dokonca za pomerne krátku dobu. Stalo sa tak vďaka vynálezu systému roll-on voskov, ktorý si taktiež nechal patentovať. Tento systém sa stal veľmi rýchlo najobľúbenejším spôsobom nanášania depilačných voskov. Je jednoduchý, praktický a hygienický. A veľmi často napodobňovaný konkurenciou.

V roku 1999 firme bola udelená cena "Najväčší vývozca" od španielskej Podnikateľskej organizácie. Spoločnosť Maystar má teraz na trhu široký sortiment depilačných produktov. S moderným zariadením v 5000m2 má firma viac ako 1300 obchodných zástupcov vo viac ako 65 krajinách po celom svete. V súčasnej dobe firma ročne vyrobí viac ako 6000000 jednotiek roll-on a viac ako 700 ton vosku. Maystar filozofia sa zameriava na inovácie a spokojnosť zákazníkov, a to prostredníctvom svedomito dodržiavaných záväzkov:

• záväzok na zdravie a wellness: zaujíma sa o zdravý životný štýl, o jednoduchosť použitia a hygienu produktov

• Záväzok k životnému prostrediu: snaží sa o minimalizáciu dopadov na životné prostredie v produkcii ao životné prostredie sa stará.