Smile Brilliant Reminelizačný gél 3 ml

 
Dostupnosť Skladom
€13,90
   
Kód tovaru 3339
Značka Smile Brilliant
Kategória Bielenie zubov
 

Smile Brilliant Reminelizačný gél 3 ml

Smile Brilliant posilňuje zubnú sklovinu doplňovaním dôležitých minerálov, ktoré sa postupom času strácajú. Minerály by sa mali dopĺňať niekoľkokrát ročne, špeciálne potom dentálnych zákrokoch a po bielení zubov.

Gél Smile Brilliant je tiež výborný pre ľudí s citlivými zubami, pretože remineralizačný proces zaistí zníženie citlivosti zubov, navyše je v ceruzke prítomný dusičnan draselný, ktorý sa v medicíne používa priamo na znižovanie citlivosti zubov.

Postupom času sa Vaša sklovina obrusuje a ďasná môžu ustupovať. V tej chvíli sú v zuboch odkryté mikroskopické otvory, ktoré vedú k nervom vo vnútri zubov. Kvôli tomu môžete trpieť citlivosťou zubov.

Gély kryštalizujú do formy hydroxyapatitu, hlavného stavebného materiálu zubov a kostí. Gél sa rozpustí do tkaniva zubov, kde vyplnia mikroskopické otvory a včas predíde vytvoreniu zubného kazu, tým zuby posilňuje. Ak používate našu bieliacu sadu, je najlepšie aplikovať gél po každom použití. Vaše zuby nebudú citlivé a vydržia dlhšie biele.

Zloženie: Calcium, Fluoride, Phosphate

Vlastnosti:

Remineralizačné gély posilňujú a revitalizujú Vaše zuby vďaka obsahu vápnika (calcium), ktorý je nepostrádateľný pre ich pevnosť.

Pri užívaní remineralizačných gélov sa rozptýli fosforečnan vápenatý (základný minerál zubov) do mikroskopických praskliniek na povrchu zubov, čím sa stávajú silnejšími a odolnejšími voči zubnému kazu.

Remineralizačný gél zvyšuje pevnosť zubnej skloviny a naopak pomáha znížiť citlivosť zubov. Koniec bolestiam!

Gély sú skvelé pre ľudí trpiacich citlivosťou na teplé a studené.

Ako gély užívať?

Po každom bielení zubov naneste tenkú vrstvu na vaše zuby a nechajte pôsobiť aspoň 10 minút. Pre minimalizáciu rizika zotretia gélu si môžete najskôr nasadiť rozvierač pier.

Toto opakujte denne, kým nepocítite zlepšenie. Odporúčame opakovať denne minimálne po dobu 14 dní. Po zlepšení môžete zuby udržovať aplikáciou 1x týždenne.

Nákup u nás vás bude baviť:

  • 849 výdajných miest
  • všetky produkty sami používame v našom kozmetickom salóne
  • doprava od 45,- Kč (zasielkovňa)
  • bezplatné poradenstvo špecialistu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.