Vlastní 3 Doprava zadarmo Zväčšiť
 • 1 z 9
 

Rio Beauty 60 sekundový facelift tváre FALI 7

 
Dostupnosť Skladom
Bežná cena €146,30
€130,40
   
Kód tovaru 14
Značka Rio Beauty
Kategória Kozmetické prístroje a prístrojová kozmetika
 

Rio Beauty 60 sekundový facelift tváre FALI 7

Rio 60-sekundový Face Lift obsahuje 2 spôsoby ošetrenia na tónizáciu, lifting a omladenie.
Face lift používa EMS (Elektrickú stimuláciu svalov) technológiu. Impulzy robia všetku ťažkú prácu za vás, jemne tonizujú a spevňujú tvárové svaly, osviežujú pokožku.

Tento výrobok vlastní CE certifikát

Prístroj je schválený pre domáce použitie

Tónuje, spevňuje a omladzuje pokožku tváre, možná voľba dvoch terapií:

 1. Kúra tonizujúca - používa EMS technológiu (Elektro-svalovú stimuláciu). Spevňuje poklesnuté rysy a celkovo omladzuje pokožku.

 2. Kúra infúzna - prebieha pomocou vankúšikov s obsahom kolagénu a retinolu. Aktívne zložky sú vpravované hlboko do kože s cieľom znížiť výskyt jemných liniek a vrások a zvýšiť pružnosť pokožky.

Výsledky sú viditeľné hneď po prvom použití, výrazné zmeny sú viditeľné počas niekoľko denného užívania. Po ultrazvukovej špachtli sa jedná o druhý najžiadanejší prístroj.
Odporúčame kolagénové a retinolové náplasti používať raz za 24 hodín. Náplasti sú tvarované podľa oblasti pod očami, na čelo, okolo úst a cez bradu

Obrovskou výhodou Rio face liftu sú rýchlo dosahované výsledky omladenia pleti tváre bez chirurgického face liftu.

Vlastnosti a funkcie:

 • Iontoforézne ošetrenie

 • kolagénová infúzia

 • urýchľuje lymfatické odvodnenie

 • pozitívne pôsobenie na metabolizmus buniek

 • redukuje jemné linky a vrásky

 • EMS

Iontoforézne infúzie:

Používa mikroprúd na preniknutie aktívnych ingrediencií na ošetrenie hlboko do kože. Táto transdermálna infúzia zvyšuje efektivitu miestne aplikovaného ošetrenia, ktoré vopačnom prípade ťažko prechádza kožou. Gélové náplasti obsahujú kladne nabitý kolagén a retinol pôsobí ako činiteľ proti vráskam a veku. Pri umiestnení kladného kontaktu na náplasť a záporného kontaktu na koži, sú tieto aktívne ingrediencie priamo „vtláčané“ do kože.

Metabolizmus buniek

Tkanivo je lepšie prekrvené, a preto dochádza k lepšiemu zásobeniu výživnými látkami samotnej bunky a zlepšeniu odplavovania odpadových látok.

Ako funguje pokročilá EMS:

EMS (Elektrická stimulácia svalov) používa malé elektrické impulzy, ktoré stimulujú Vaše svaly v procese známom ako pasívne cvičenie. Táto stimulácia je podobná nervovým impulzom, spôsobeným svalmi a relaxáciou počas aktívneho pohybu. Hlavným rozdielom je to, že nemusíte premýšľať. Výsledné EMS svalové kontrakcie spôsobujú spevnenie, posilnenie a bojujú proti ochabovaniu.

EMS je v západnom svete praktizovaná v kozmetických salónoch viac ako 40 rokov.

Balenie obsahuje:

 • Nástroj

 • 10x kolagéno retinolovej náplasti (5 párov)

 • 100ml vodivého gélu

 • Stojan

 • Batérie

 • Pokyny

 • Prepravnú tašku

Desia Vás poruchy?

Nebojte sa, Rio je spoľahlivá značka. A aj keby sa niečo stalo, v rámci záručného servisu Vám zapožičiame náhradný prístroj zadarmo. A vy si ďalej môžete užívať Vaše obľúbené ošetrenie bez čakania na opravu prístroja.

Vyrobené: Spojené kráľovstvo

Všetky prístroje sú navrhnuté aj zostrojené vo Veľkej Británii s použitím iba prvotriednych materiálov. Nespornou výhodou je vkusný design a jednoduché intuitívne ovládanie. Produkty Ria sú vyrábané tak, aby robili svojim užívateľom radosť aj dlhé roky po skončení záručnej lehoty. Spotrebný materiál je taktiež vyrábaný v UK.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.