• 1 z 4
 

Perron Rigot - Cirépil Spomaľovač rastu chlpov 125 ml

 
Dostupnosť Skladom
€25,40
   
Kód tovaru VP19100
Značka Perron Rigot - Cirépil
Kategória Starostlivosť po depilácii
 

Perron Rigot - Cirépil vyvinul špeciálnu starostlivosť o pokožku po depilácii, ktorá spomaľuje rast chlpov. Spomaľovač rastu chlpov vďaka výťažkom z rastlín (vilín lekársky, arnika, mentol) zamedzí rastu chlpu vo vlasovom folikule čím dôjde k oslabeniu chĺpku, úbytku chĺpkov a spomaleniu rastu s klinicky preukázanými výsledkami.

Vlastnosti:

  • Vhodný na každodenné použitie

  • Spomaľuje a obmedzuje rast chlpov

  • Plní funkciu telového mlieka

Použitie:

Po každej depilácii a na každodenné použitie. Nepoužívajte na tvár alebo citlivé partie. Na ošetrenie citlivým miest odporúčame Sérum proti rastu chlpov.

Vyrobené v Paríži.

Nákup u nás vás bude baviť:

Upozornenie: Produkt je určený iba na profesionálne použitie po zaškolení.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Perron RigotT (do roku 2021 pod názvem Cirépil) je přední francouzský výrobce šetrných vosků na depilaci všech partií. Značku Cirépil založila a zastřešuje společnost Perron Rigot, která vznikla v létě roku 1936, kdy byla založena lékárníkem a prodavačem panem Perronem a panem Rigotem.

Perron Rigot je vynikajícím výrobcem a stal se známým pro svou vynikající kvalitu a účinnost svých vosků. Klade velký důraz na kvalitu a profesionalitu receptur prezentujících produkty v okouzlujících barvách, s příjemnými, účinnými a inovativními texturami a vynikajícími vůněmi

Nyní je Perron Rigot uznáván jako nejinovativnější značka v sektoru depilací voskem. Zaregistrovala více než 20 patentů a pokračuje v inovacích, a to jak na recepturách, tak na obalech svých výrobků.

cirepil

a