• 1 z 2
 

Perron Rigot- Cirépil plagát brazílska depilácia

 
Dostupnosť Skladom
€1,21
   
Kód tovaru 4131
Značka Perron Rigot - Cirépil
Kategória Plagáty, displeje
 

Perron Rigot - Cirépil myslí na všetko, pripravil si pre Vás sériu nádherných plagátov.

Veľkosť: A2
Obojstranná tlač: jedna strava v Anglickom jazyku, druhá vo Francúzskom jazyku.
Bonusový program: Kozmetičkám pracujúcim sa Perron Rigot - Cirépil poskytujeme 1ks plagátu zadarmo k nákupu produktov Perron Rigot - Cirépil nad 1000 Kč. Plagát si vyžiadajte pri objednávaní produktov, uveďte ho do poznámky v eshope. Radi Vám ho do balíčka pribalíme.

Nákup u nás vás bude baviť:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Perron RigotT (do roku 2021 pod názvem Cirépil) je přední francouzský výrobce šetrných vosků na depilaci všech partií. Značku Cirépil založila a zastřešuje společnost Perron Rigot, která vznikla v létě roku 1936, kdy byla založena lékárníkem a prodavačem panem Perronem a panem Rigotem.

Perron Rigot je vynikajícím výrobcem a stal se známým pro svou vynikající kvalitu a účinnost svých vosků. Klade velký důraz na kvalitu a profesionalitu receptur prezentujících produkty v okouzlujících barvách, s příjemnými, účinnými a inovativními texturami a vynikajícími vůněmi

Nyní je Perron Rigot uznáván jako nejinovativnější značka v sektoru depilací voskem. Zaregistrovala více než 20 patentů a pokračuje v inovacích, a to jak na recepturách, tak na obalech svých výrobků.

cirepil

a