• 1 z 3
 

Perron Rigot - Cirépil Double peeling 150 ml

 
🏷️
Zľava pre prihlásené kozmetičky
Dostupnosť Skladom
€20,30
€16,50 bez DPH
   
Kód tovaru VP19097
Značka Perron Rigot - Cirépil
Webová stránka značky cirepil.fr/en/
Kategória Domáca starostlivosť Perron Rigot - Cirépil
 

Perron Rigot - Cirépil Double Scrub, špeciálny peeling, ktorý si poradí s každým zarasteným chĺpkom a preventívne pôsobí aj proti budúcemu zarastaniu.

Obsahuje mikročastice (okamžitý efekt) a kyselinu glykolovú (dlhodobé zmäkčenie pleti, aby chĺpky ľahšie vyrástli).

Použitie:

- 48 hodín pred depiláciou a potom 1x týždenne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Bezpečnostná kontrola

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Perron Rigot – Cirépil je francúzska značka s 80-ročnou históriou, ktorá vlastní viac ako 20 patentov. Stojí napríklad za vývojom prvého samostržného depilačného vosku na svete a za vznikom nízkoteplotných a hypoalergénnych receptúr.

Jej produkty minimalizujú podráždenie pri depilácii, spomaľujú rast chĺpkov a predlžujú efekt hladkej pokožky. Unikátne samostržné vosky Cirépil navyše umožňujú depiláciu aj na pokožke ošetrenej olejom – vďaka tomu je procedúra šetrnejšia, efektívnejšia a komfortnejšia pre klientov.

Kozmetický obchod Evolution je výhradným distribútorom značky Perron Rigot – Cirépil pre Českú a Slovenskú republiku.

cirepil logo (1)