P-Shine náhradný leštič pre púder

 
Dostupnosť Skladom
€9,30
   
Kód tovaru 622
Značka P-Shine
Kategória Starostlivosť o nechty
 

P-Shine náhradný leštič pre púder

Náhradná leštička pre japonskú manikúru. Masírujte Vaše nechty v príjemnom tlaku a rýchlosti iba v jednom smere tak dlho, kým sa necht nezačne lesknúť. Povrch leštičky je z jelenice.

Japonská manikúra:

Je založená na prírodnej báze a je určená na regeneráciu prírodných nechtov. U nás je táto technika známa už niekoľko rokov. Vďaka nej ľahko udržíte vaše nechty vysoko lesklé, navyše Vám pomôže nechty spevniť, zlepšiť ich pružnosť a znížiť lámavosť. Hlavnou zložkou P. Shinu je kremičitá hlinka spolu s včelím peľom.

Japonská starostlivosť je vhodná pre - rozstrapkané, lámavé aj nerastúce nechty.

Pomocou P-shine vznikne na povrchu dorzálnej vrstvy "glazúra", ktorá spĺňa nielen estetické nároky, ale zabraňuje aj nežiaducemu odplavovaniu prirodzených lipidov, čiže vysušovaniu nechtov. Koreň nechtu má v tomto prípade schopnosť bezproblémovo produkovať kvalitné keratínové bunky, takže celková kondícia týchto tkanív sa priebežne vylepšuje. Vzhľadom na zloženie je táto japonská manikúra vhodná aj pre alergikov. Dĺžka ošetrenia sa pohybuje okolo 30 – 45 minút. P.Shine je vhodná ako pre ženy, tak aj pre mužov.

Návod:

P-shine nie je vhodná na tenké či zničené nechty po gélovej/akrylovej modelácii. Princípom je totiž leštenie a to je pre poškodené nechty nevhodné. Je nevyhnutné, aby boli nechty pred aplikáciou zregenerované a zdravé. Pri doplňovaní vyhladzujte pilníkom len novo odrastenú časť nechtov.
Najprv nechty upravte (zádery, čistota, tvar). Následne je potrebné nechty ľahko zbrosiť jedným smerom zeleným pilníčkom, ďalej naberiete na špachtličku zelenú pastu, preneste na zelenú leštičku a opatrne zapracujte pastu do nechtu, potom naberte na špachtličku ružový púder, preneste na ružovú leštičku a opatrne zapracujte do nechtu.

Pri prvom leštení sa P-shine dopĺňa po 14-tich dňoch. Potom opakujeme cca po 3-4 týždňoch. Pokiaľ nebol P-shine od prvého nanesenia dlhší čas aplikovaný, tak je nutné opakovať všetky štyri základné kroky. Po nanesení P-shinu už nie je potrebné nechty lakovať, pretože sa krásne lesknú.

Tri dni po aplikácii P-shinu sa neodporúča lakovať, pretože by Vám lak na nechtoch nedržal.

Vyrobené: Japonsko

Nákup u nás vás bude baviť:

  • 849 výdajných miest
  • všetky produkty sami používame v našom kozmetickom salóne
  • doprava od 45,- Kč (zasielkovňa)
  • bezplatné poradenstvo manikérky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.