Lavosept dezinfekcia na ruky 200 ml

 

UFI roztok: TC00-U08Y-H00U-FXCG

Na dezinfekciu kože na rukách. Obsahuje antibakteriálne zložky, izopropylalkohol, ochranné prísady, hydratuje a obnovuje elasticitu kože.

Dostupnosť Skladom
€8,20
   
Kód tovaru 5522
Značka Lavosept
Kategória Dezinfekcia
 

Alkoholový dezinfekčný roztok, vďaka ktorému udržíte ruky hygienicky čisté aj v miestach, kde nie je prístup k tečúcej vode. Výrazne znižuje počet baktérií, vírusov a nežiaducich mikroorganizmov. Obsahuje zjemňujúcu a hydratačnú pantenolovú zložku, ktorá zabraňuje podráždeniu a vysušeniu pokožky, a zanecháva jemnú vôňu citrónu.

Vlastnosti:

  • vydezinfikuje ruky aj bez použitia vody
  • znižuje výskyt baktérií, vírusov a iných mikroorganizmov
  • zabraňuje podráždeniu a vysušeniu pokožky
  • skvelý pomocník na cestovanie

Aplikácia: 1. Naneste na znečistenú pokožku rúk a dôkladne zotrite. 2. Na hygienickú dezinfekciu nechajte pôsobiť 30 sekúnd. 3. Pre chirurgickú dezinfekciu roztok aplikujte opakovane po dobu 5 minút (2× 2,5 minúty).

Upozornenie:

Prípravok nie je vhodný na dezinfekciu poranenej kože a otvorených rán.

Prípravok Lavosept je vhodný pre použitie všade tam, kde dochádza ku kontaktu s veľkým počtom osôb - v nemocniciach, ordináciách, v stravovacích prevádzkach, v potravinárskych výrobách, v oblasti rehabilitácie, v kozmetických salónoch pri manikúre, modeláži umelých nechtov, pedikúre, tetovanie kože, v športových zariadeniach, v požičovniach športového náčinia, fitness, wellness, pri nákupoch v supermarkete, pri cestovaní atď.

Dezinfekčná účinnosť prípravku Lavosept bola posudzovaná na Štátnom zdravotnom ústave v Prahe, v Centre epidemiológie a mikrobiológie v Národnom referenčnom laboratóriu pre dezinfekciu a sterilizáciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.