Inlei Pinzeta na obočie ostrá

 
Dostupnosť Skladom
€15,50
   
Kód tovaru 9938
Značka InLei
Kategória Pinzety
 

Mnoho rokov skúseností nás prinútilo k vyvinutiu jedinečnej pinzety. Na prvý pohľad sa zdá byť rovnaká ako mnoho iných pinziet, v skutočnosti je však úplne odlišná. Predovšetkým sa jedná o pinzetu na obočie Made in Italy, ktorá je určená na profesionálne použitie a je vyrobená z vysoko kvalitnej nerezovej ocele európskeho pôvodu.

Dá sa pohodlne sterilizovať v autokláve bez toho, aby hrozilo akékoľvek riziko jej zničenia. Originálny obal chráni pinzetu pred prípadným pádom či poškodením.

Prečo je táto pinzeta iná ako ostatné?
Strategickú úlohu hrajú pri každej stylistke hroty: musia zaručovať presné uchopenie chĺpku na prvý pokus a zaistiť, aby bol chĺpok vytrhnutý, nie pretrhnutý. Aj koniec úchopu je dôležitý a musí trvať daný časový úsek (začína uzavretím ramien pinzety ak jeho uvoľneniu dochádza pri ich otvorení a povolení úchopu).

Výber kvalitných materiálov nám v spojení so starostlivým a remeselným výrobným procesom umožňuje, aby sme vám toto všetko zaručili!

Výroba pinzety InLei® zahŕňa 15 rôznych fáz spracovania, z ktorých väčšina prebieha remeselným spôsobom. Na upresnenie uvádzame, že každú pinzetu naostrí manuálne remeselník s použitím na mieru vyrobených nástrojov. Na záver procesu robíme kus po kuse kontrolu úchopu v temnej komore.

Dobrý materiál, ktorý je nesprávne spracovaný, nevedie k očakávaným výsledkom, az toho dôvodu venujeme maximálnu pozornosť celému procesu spracovania. Telo pinzety má satinovaný povrch, vďaka ktorému je úchop pohodlnejší a istejší. Ramená pinzety nie sú ani príliš subtílne, aby sa do nich nedostávala koža, ani príliš masívne, aby umožňovala ľahko uchopiť aj chĺpky v podobe páperia. Výsledkom je výnimočný a vysoko profesionálny výrobok. Prečo by ste sa mali uspokojiť s akoukoľvek pinzetou, keď si môžete zvoliť výnimočný nástroj, vďaka ktorému bude vaša práca jednoduchšia a presnejšia?

Výsledkom je výnimočný a vysoko profesionálny výrobok. Prečo by ste sa mali uspokojiť s akoukoľvek pinzetou, keď si môžete zvoliť výnimočný nástroj, vďaka ktorému bude vaša práca jednoduchšia a presnejšia?

Vyrobené 100% v Taliansku
Tvrdosť: stredná
Presnosť: maximálna
Možnosť sterilizácie v autokláve
Dĺžka : 100 mm
Na prvý pohľad sa zdá byť rovnaká ako mnoho iných pinziet, v skutočnosti je však úplne odlišná. Predovšetkým sa jedná o pinzetu na obočie Made in Italy, ktorá je určená na profesionálne použitie a je vyrobená z vysoko kvalitnej nerezovej ocele európskeho pôvodu alebo AISI 420A.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.