• 1 z 2
 

Ella Baché Ridoki – mikrovibračný valček

 

Ridoki je mikrovibračná pomôcka s 204 hrotmi, s ktorou účinnejšie zapracujete séra do pokožky a znásobíte tak ich účinok. Zároveň uvoľníte všetko viditeľné napätie v pleti.

Dostupnosť Iba pre prihlásených
€100,70
Kód tovaru BE22001
Značka Ella Baché
Kategória Masáž tváre
 

Ella Baché Ridoki – mikrovibračný valček: uvoľňuje napätie pleti a násobí účinky sér

Ridoki je mikrovibračná pomôcka s 204 hrotmi, ktorá stimuluje epidermis aj dermis do hĺbky a uľahčuje prenikanie aktívnych zložiek z prípravkov. Vibračným valčekom účinnejšie zapracujete séra, ktoré prenikajú do väčšej hĺbky pokožky a navyše uvoľníte viditeľné napätie pleti. V japončine Ridoki znamená „čas“ a vychádza z tradičnej čínskej medicíny, kde je táto pomôcka využívaná už dlhé roky. Ľahko sa používa aj čistí a je určená na opakované používanie. Valček je vyrobený z vulkanického kameňa Obsidián.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Spoločnosť založila v roku 1936 madam Ella Baché, ktorá bola presvedčená, že, rovnako ako každý z nás je geneticky odlišný, tak aj každá koža človeka je úplne jedinečná. Jej nesmierna vášeň pre starostlivosť o pleť položila pevné základy spoločnosti, ktorých sa značka Ella Baché drží dodnes. Pre svoju kvalitnú starostlivosť a širokú škálu produktov sa značka stala veľmi obľúbenou po celej Austrálii, kde je dnes stálicou v kozmetických salónoch aj na poličkách v domácnostiach.

Produkty Ella Baché nie sú testované na zvieratách, a to ani v zastúpení žiadnymi nezávislými laboratóriami. Spoločnosť je hrdým držiteľom ceny Personal Care with Principle Award, ktorú predstavila The National Anti-Vivisection Society.

Ella Baché logo