Ella Baché Micro-filler krémová maska 100 ml

 

Jemná krémová maska s botoxovým efektom viditeľne vypĺňa vrásky, spevňuje pleť a uvoľňuje napätie mimických vrások. Po použití je pleť elastická, pružná, výrazne sa zlepšuje jej tonus.

  • Objem: 100 ml
Dostupnosť Iba pre prihlásených
€202,40
Kód tovaru KE23019
Značka Ella Baché
Kategória Masky
 

Ella Baché Micro-filler krémová maska (Cream Mask – Wrinkles and Firmness) 100 ml

Účinné látky:

Maca

Maca alebo peruánsky ženšen je prastará bylina pripomínajúca repu, rastúca v peruánskych Andách. Je to vysoko bohatá na bielkoviny, minerály a esenciálne aminokyseliny a má mnoho liečivých účinkov. Aaktívne zložky z tejto byliny sú získavané patentovaným bioenzymatickým procesom, pričom proteíny z maca prášku sú transformované na mikropeptidy. Tým sa uľahčuje prenikanie hlboko do pokožky.

Maca stimuluje proliferáciu fibroblastov a tým aktivuje proces regenerácie tkanív. Týmto procesom dochádza k vyhladzovaniu vrások a spevneniu pleti.

Spirulina

Spirulina (nominovaná Svetovou zdravotníckou organizáciou na najlepšiu zdravú potravinu 21. storočia) je tisíce rokov stará sladkovodná riasa, veľmi bohatá na rastlinné bielkoviny a mikroživiny (vitamíny, minerály, stopové prvky). V produkte je energizujúcou aktívnou zložkou, ktorá poskytuje energiu potrebnú pre činnosť buniek a produkciu ATP (adenosintrifosfátu). Zabraňuje starnutiu buniek vďaka svojmu antioxidačnému účinku.

Sečuánske korenie

Aktívna zložka s botoxovým efektom viditeľne uvoľňuje napätie mimických vrások.

Pri pozorovaní: Produkt je určený iba na profesionálne použitie po zaškolení

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Spoločnosť založila v roku 1936 madam Ella Baché, ktorá bola presvedčená, že, rovnako ako každý z nás je geneticky odlišný, tak aj každá koža človeka je úplne jedinečná. Jej nesmierna vášeň pre starostlivosť o pleť položila pevné základy spoločnosti, ktorých sa značka Ella Baché drží dodnes. Pre svoju kvalitnú starostlivosť a širokú škálu produktov sa značka stala veľmi obľúbenou po celej Austrálii, kde je dnes stálicou v kozmetických salónoch aj na poličkách v domácnostiach.

Produkty Ella Baché nie sú testované na zvieratách, a to ani v zastúpení žiadnymi nezávislými laboratóriami. Spoločnosť je hrdým držiteľom ceny Personal Care with Principle Award, ktorú predstavila The National Anti-Vivisection Society.

Ella Baché logo