ELLA BACHÉ Hydra-Plumping nočný krém 50 ml TESTER

 

HYDRA REPULP - TESTER - HYDRA-PLUMPING NIGHT CREAM

Dostupnosť Bonusový program
€27,80
   
Kód tovaru TE23028
Značka Ella Baché
Kategória Testery
 

Tester je možné získať v bonusovom programe – nákup za body.

Balenie krému je rovnaké ako domáce balenie, ich dodávam bez krabičky s nápisom TESTER.

Hydra-Plumping nočný krém je intenzívne hydratačný krém určený na starostlivosť na noc. Počas noci posilňuje kožnú bariéru a utesňuje medzibunkové priestory, čím zabraňuje intracelulárnemu odparovaniu vody. Tým je zaistená rehydratácia s efektom omladenia a vyplnenia pleti. Krém má výbornú penetráciu a jemnú kvetinovú vôňu. Intenzívne pôsobí proti prvým známkam starnutia vďaka obsahu kyseliny hyalurónovej novej generácie (autovektorizovaná kyselina hyalurónová).
Krém zmierňuje pocit pnutia, diskomfortu, začervenania, šupinatý a vráskavý vzhľad, pocit drsnosti na dotyk a mdlý tón pleti. Významne posilňuje hydrolipidový film pokožky a zanecháva na pleti ochranný film. Jeho najväčším benefitom je tzv. 3D hydratácia – pôsobí v troch úrovniach:
rehydratuje, vyhladzuje a vypĺňa. Dochádza k viditeľnej redukcii a vyhladeniu jemných liniek a vrások. Pleť získava späť tonus a vitalitu.

Účinné látky:

 • Autovektorizovaná kyselina hyalurónová
  - zaisťuje 3-dimenzionálnu hydratáciu (rehydratácia, vyplnenie, vyhladenie)
  - „uzamyká“ vodu v pokožke a tým obmedzuje transepidermálnu stratu vody (TEWL)
  - lepšie a hlbšie preniká pokožkou ako konvenčná kyselina hyalurónová
  - chráni molekuly kyseliny hyalurónovej pred pôsobením degradačných enzýmov
  - okrem vlastnej hydratačnej účinnosti stimuluje autovektorizovaná kyselina hyalurónová produkciu zložiek prirodzených hydratujúcich faktorov (NMF)
  - v pokožke pôsobí dlhšie ako konvenčná kyselina hyalurónová
 • Osmolyty
  - osmolyty sú malé molekuly rozpustné vo vode a pre bunky životne dôležité, riadia a regulujú osmotické procesy za účelom zachovania optimálnych intracelulárnych podmienok (metabolizmus, objem buniek, ochrana zložiek) v prípade osmotického stresu/dehydratácie
  - v prípade dehydratačného stresu osmolyty prítomné v bunkách obmedzia odtok vody (intracelulárny únik vody) a zamedzia zmenšeniu objemu buniek
  - ich prítomnosť v produktoch zaisťuje zosilnený dlhotrvajúci hydratačný účinok
  - v produktoch ELLA BACHÉ sú osmolyty rastlinného pôvodu – konkrétne organické kvety unikátnej odrody ibišteka, vybrané pre svoje veľké množstvo betaínu, kvety sa zbierajú ručne, nasleduje sušenie a mletie + jemná enzymatická extrakcia vo vodnom prostredí, ďalej zmiešanie extraktu s glycerom biotechnologického pôvodu.
 • Repkové lipidy

- obsahujú mnoho cenných zložiek vyživujúcich a posilňujúcich pleť
- zlepšujú elasticitu pokožky
- majú protizápalové účinky a ochrannú funkciu
- zaisťujú nepriepustnosť vody z pokožky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Spoločnosť založila v roku 1936 madam Ella Baché, ktorá bola presvedčená, že, rovnako ako každý z nás je geneticky odlišný, tak aj každá koža človeka je úplne jedinečná. Jej nesmierna vášeň pre starostlivosť o pleť položila pevné základy spoločnosti, ktorých sa značka Ella Baché drží dodnes. Pre svoju kvalitnú starostlivosť a širokú škálu produktov sa značka stala veľmi obľúbenou po celej Austrálii, kde je dnes stálicou v kozmetických salónoch aj na poličkách v domácnostiach.

Produkty Ella Baché nie sú testované na zvieratách, a to ani v zastúpení žiadnymi nezávislými laboratóriami. Spoločnosť je hrdým držiteľom ceny Personal Care with Principle Award, ktorú predstavila The National Anti-Vivisection Society.

Ella Baché logo