Bieliaca a čistiaca pena na zuby White Pro

 
Dostupnosť Skladom
€15,70
   
Kód tovaru 625
Značka Sunshine Dental
Kategória Bielenie zubov
 

Bieliaca a čistiaca pena na zuby White Pro

White pre

White pro je revolučná nová technológia, ktorá bieli zuby bezpečne a rýchlo pri použití bezperoxidovej peny, rozpúšťa pigmenty a preniká do skloviny lepšie ako akákoľvek zubná pasta. Jednoducho vyčistite Vaše zuby s týmto revolučným systémom s aktívnym kyslíkom a zakúsite jemný, bezbolestný bieliaci účinok. A nielenže bieli zuby, ale čistí zuby lepšie a zanecháva Vaše ústa s pocitom sviežosti viac ako ktorýkoľvek iný produkt. Keď raz vyskúšate penu White pro, už nikdy nebude chcieť použiť zubnú pastu.

White pre Systém obsahuje:

1. White pre ČISTIACU PENU, ktorá čistí zuby a odstraňuje škvrny z povrchu skloviny. Nahradí zubnú pastu aj ústnu vodu. Prenikne lepšie ako zubná pasta do medzier medzi zubami a dokonale ich vyčistí.

2.White pre Bieliacu penu, ktorá sa vyznačuje neuveriteľnou intenzitou bielenia pomocou aktívneho kyslíka bez bolesti alebo iných nepríjemných pocitov, ktoré sú obvyklé pri bielení zubov. Táto bezperoxidová bieliaca pena odstraňuje škvrny na povrchu aj pod povrchom zubnej skloviny lepšie a rýchlejšie ako bieliace zubné pasty.

Návod na použitie:

1. Krok 1 – Dental cleaning foam (Čistiaca pena)- Stlačením aplikátora dajte na suchú zubnú kefku 1 dávku Čistiacej peny a čistite zuby 1 minútu.

2. Vypľujte. Nevyplachujte ústa.

3. Krok 2 – Dental whitening foam (Bieliaca pena) – Stlačenie aplikátora dajte na zubnú kefku 1 dávku Bieliacej peny a jemne čistite zuby 1 minútu.

4. Vypľujte. Nevyplachujte ústa.

5. Nejedzte a nepite po dobu 15tich minút.


Zloženie:

Čistiaca pena: Aqua, Hamamelis virginiana water, glycerín, sodium lauryl sulfoacetate, poloxamer188, parfém, poloxamer 407, sucralose, caffeine, sodium citrate, mentol, sodium benzoate, polysorbate20, c7

Bieliaca pena: zloženie: Aqua, propylene glycol, polysorbate 20, parfém, sodium, lauryl sulfate, poloxamér 407, sucralose, EDTA, sodium citrate, sodium benzoate, limonene.

Odporúčame:

Aplikovať na zuby raz ráno a raz večer. Nepoužívať častejšie ako 2 - 3x denne. Výsledok sa dostaví za 1 – 3 týždne. Pokračujte v používaní 1 – 2x denne. Pokračujte v používaní 1x denne pre udržanie výsledku.

Upozornenie:

Chráňte pred deťmi. Nepoužívajte u detí mladších ako 12 rokov. Neužívajte vnútorne, nepregĺgajte prípravok.

Nákup u nás vás bude baviť:

Upozornenie: Produkt je určený iba na profesionálne použitie po zaškolení.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.