Bieliace a čistiaca pena na zuby White Pro

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€14,83
€12,36 bez DPH
   
Kód tovaru 625
Značka Sunshine Dental
Kategória Bielenie zubov
 

Bieliace a čistiaca pena na zuby White Pro

White Pro

White pro je revolučná nová technológia, ktorá bieli zuby bezpečne a rýchlo pri použití bezperoxidové peny, rozpúšťa pigmenty a preniká do skloviny lepšie než akákoľvek zubná pasta. Jednoducho vyčistite Vaše zuby s týmto revolučným systémom s aktívnym kyslíkom a zakúsite jemný, bezbolestný bieliaci účinok. A nielenže bieli zuby, ale čistí zuby lepšie a zanecháva Vaše ústa s pocitom sviežosti viac ako ktorýkoľvek iný produkt. Keď raz vyskúšate penu White Pro, už nikdy nebude chcieť použiť zubnú pastu.

White Pro Systém obsahuje:

1. White Pro čistiacu penu, ktorá čistí zuby a odstraňuje škvrny z povrchu skloviny. Nahradí zubnú pastu aj ústnu vodu. Prenikne lepšie ako zubná pasta do medzier medzi zubami a dokonale ich vyčistí.

2.White Pro Bieliace penu, ktorá sa vyznačuje neuveriteľnou intenzitou bielenie pomocou aktívneho kyslíka bez bolesti alebo iných nepríjemných pocitov, ktoré sú obvyklé pri bielení zubov. Táto bezperoxidová bieliace pena odstraňuje škvrny na povrchu i pod povrchom zubnej skloviny lepšie a rýchlejšie ako bieliace zubné pasty.

Návod na použitie:

1. Krok 1 - Dental cleaning foam (Čistiaca pena) - Stlačením aplikátora dajte na suchý zubnú kefku 1 dávku Čistiace peny a čistite zuby 1 minútu.

2. Vypl'ujte. Nevyplachujte ústa.

3. Krok 2 - Dental whitening foam (Bieliace pena) - Stlačenie aplikátora dajte na zubnú kefku 1 dávku Bieliace peny a jemne čistite zuby 1 minútu.

4. Vypl'ujte. Nevyplachujte ústa.

5. Nejedzte a nepite po dobu 15tich minút.


Zloženie:

Čistiaca pena: Aqua, Hamamelis virginiana water, glycerín, sodium lauryl sulfoacetate, poloxamer188, parfum, poloxamér 407, Sucralose, caffeine, sodium citrate, mentol, sodium benzoate, polysorbate20, cl 77077, limonene, linalool

Bieliace pena: zloženie: Aqua, propylene glycol, Polysorbate 20, parfum, sodium, lauryl sulfate, poloxamér 407, Sucralose, EDTA, sodium citrate, sodium benzoate, limonene.

Odporúčame:

Aplikovať na zuby ráno a večer. Nepoužívať častejšie ako 2 - 3x denne. Výsledok sa dostaví za 1 - 3 týždne. Pokračujte v používaní 1 - 2x denne. Pokračujte v používaní 1x denne pre udržanie výsledku.

Upozornenie:

Chráňte pred deťmi. Nepoužívajte u detí mladších ako 12 rokov. Neužívajte vnútorne, neprehĺtajte prípravok.

Hmotnosť 0.16 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: