• 1 z 8
 

Maxymova sada Brow Henny - 6 × 5 g Henna Color + pasta na obočie 15 g + magnetický štetec + Vitamín Brow Oil

 

V tejto sade nájdete 6×5 g práškových henna farieb Maxymova Henna Color, magnetický štetec, sklenenú mištičku, brow pastu a Brow Oil. Na farbenie nepotrebujete peroxid vodíka ani špeciálne okysličovadlo, farby stačí zmiešať s vodou. Výsledný odtieň vydrží 5–10 dní na koži a 2–6 týždňov na chĺpkach.

Dostupnosť Skladom
€170,10
   
Kód tovaru 10548
Značka Maxymova
Kategória Henna na obočie
 

Sada obsahuje:

 • 6×5 g farieb Maxymova Henna Color (odtiene Honey Brown, Booster Grey, Cappuccino, Mandorla, Cacao, Moka)
 • sklenenú mištičku
 • Maxymova magnetický štetec č.2
 • Maxymova brow pastu 15 g
 • Maxymova Brow Oil – vitamínový olej na obočie 15 ml

Zloženie farieb

Cacao : HENNA, TALC, CALCIUM PEROXIDE, TARTARIC ACID, P-AMINOPHENOL, MAGNÉSIUM CARBONATE, EMBLICA OFFICINALIS FRUIT POWDER, P-PHENYLENEDIAMINE, ACACIA CONCINNA FRUIT POWDER, SODIUM SULFITE.

Moka : HENNA, TALC, CALCIUM PEROXIDE, TARTARIC ACID, P-PHENYLENEDIAMINE, MAGNÉSIUM CARBONATE, EMBLICA OFFICINALIS FRUIT POWDER, ACACIA CONCINNA FRUIT POWDER, SODIUM.

Honey Brown : HENNA, TALC, CALCIUM PEROXIDE, TARTARIC ACID, P-AMINOPHENOL, MAGNÉSIUM CARBONATE, EMBLICA OFFICINALIS FRUIT POWDER, ACACIA CONCINNA FRUIT POWDER, P-PHEPH .

Cappuccino: HENNA, TALC, CALCIUM PEROXIDE, TARTARIC ACID, P-AMINOPHENOL, MAGNÉSIUM CARBONATE, EMBLICA OFFICINALIS FRUIT POWDER, P-PHENYLENEDIAMINE, ACACIA CONCINNA FRUIT POWDER, SODIUM SULFITE.

Mandorla: HENNA, TALC, CALCIUM PEROXIDE, TARTARIC ACID, P-AMINOPHENOL, MAGNESIUM CARBONATE, EMBLICA OFFICINALIS FRUIT POWDER, ACACIA CONCINNA FRUIT POWDER, P-PHENYLENEDIAMINE, SODIUM SULFITE.

Ako farby používať

Zmiešajte Henna Color v sklenenej alebo plastovej nádobe s 3–5 kvapkami demineralizovanej vody v pomere 1:2 (voda) a výslednú zmes dôkladne premiešajte malým štetcom alebo plastovou lyžičkou. V prípade potreby pridajte vodu, aby ste získali požadovanú konzistenciu. Nechajte 1 minútu odležať. Aplikujte na obočie a nechajte pôsobiť 10–20 minút. Neodstraňujte, kým nie je henna úplne suchá.

Pre čo najlepší výsledok a výdrž farby odporúčame prvý deň po farbení obočia neumývať.

Pred farbením odporúčame použiť Brow Scrub a Brow Primer. Pre ešte lepšiu výdrž farby môžete hennu zmiešať s Henna Booster Solution.

Varovanie: Farby na obočie môžu spôsobiť závažné alergické reakcie. Nepoužívajte, pokiaľ je pokožka podráždená. Obsahuje fenyléndiamín. Používajte vhodné rukavice. Len na profesionálne použitie. Len na externé použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. 24 hodín pred farbením vykonajte test znášanlivosti.

Ďalšie informácie

 • Krajina výroby: Taliansko

Upozornenie: Produkt je určený iba na profesionálne použitie po zaškolení.

Podobné produkty

   
 • Zola henna na oboci 01 blond 9887/01
  ZOLA henna na obočie 10 g
  Skladom
  Stačí zmiešať s vodou a môžete sa pustiť do farbenia. Práškové henna farby ZOLA sú jednoduché na použitie, prírodného pôvodu a na...

  €14,30

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Mladá a inovatívna talianska značka Maxymova sa zameriava na výrobu produktov určených pre obočie a riasy. Väčšinu prípravkov nielen navrhujú, ale aj vyrábajú priamo v Taliansku. Sme výhradní distribútori tejto značky pre Česko a Slovensko.