⭐ Podnikáte ako kosmetička? ⭐ Zaregistrujte sa a získajte zľavu na vybraný sortiment. Navyše si môžete vyberať až zo 100 dárkov k nákupu v rámci bonusového programu. Pri registrácii zvoľte možnosť "Kosmetička".
 

Ella Baché Targeted Shot Treatment 20 ml

 

Ella Baché Targeted Shot Treatment je produkt intenzívnej a cielenej starostlivosti s 5 typmi kyseliny hyalurónovej. Okamžité vyhladzuje pleť a viditeľne vypĺňa vrásky. Osviežujúci tekutý gél neobsahuje parfumáciu a je vhodný na celú tvár vrátane očného okolia a pier.

  • Objem: 20 ml
Dostupnosť Iba pre prihlásených
€204,20
Kód tovaru KE19005
Značka Ella Baché
Kategória Séra
 

Ella Baché Targeted Shot Treatment 20 ml

Po použití tejto intenzívnej starostlivosti je pleť ihneď viditeľne vyhladená a vrásky a jemné linky sú vyplnené. Produkt obsahuje 96% zložiek prírodného pôvodu. Vďaka 5 typom kyseliny hyalurónovej pôsobí tak na povrchu pokožky, ako aj v jej hĺbke.

Účinné látky:

Spirulina

Spirulina (nominovaná Svetovou zdravotníckou organizáciou na najlepšiu zdravú potravinu 21. storočia) je tisíce rokov stará sladkovodná riasa, veľmi bohatá na rastlinné bielkoviny a mikroživiny (vitamíny, minerály, stopové prvky). V produkte je energizujúcou aktívnou zložkou, ktorá poskytuje energiu potrebnú pre činnosť buniek a produkciu ATP (adenosintrifosfátu). Zabraňuje starnutiu buniek vďaka svojmu antioxidačnému účinku.

Kyselina hyalurónová – 2 typy (vysokomolekulárne)

Aktívna zložka pôsobiaca na povrchu pleti, intenzívne hydratuje a vypĺňa.

Kyselina hyalurónová – 3 typy (nízkomolekulárne)

Tri typy kyseliny hyalurónovej s veľmi nízkou, nízkou a strednou molekulovou hmotnosťou. Aaktívne zložky pôsobiace hĺbkovo ako tkanivový booster/posilňovač, stimulujú syntézu kyseliny hyalurónovej.

Upozornenie: Produkt je určený iba na profesionálne použitie po zaškolení.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.