• 1 z 3
 

Tria laser Hair Removal Precision celobiely

 
Dostupnosť Na objednanie
€325,50
   
Kód tovaru 1353
Kategória Epilačné prístroje
 

Laserový epilátor 4X značky Tria je laser schválený na domáce použitie. Využíva technológiu laserovej diódy, obľúbenú v dermatológii.

Ako laser Tria funguje?

Triá lasery sa dostanú doslova ku koreňu trvalého odstránenia chĺpkov. Lasery tria sú jediné prístroje schválené pre domáce použitie, ktoré využívajú technológiu laserovej diódy, ktorá ničí vlasový folikul zacielením na melanín v korienkoch, bez toho, aby poškodila okolitú kožu.

Tria je najúčinnejšie riešenie domácej epilácie vôbec.

Pokročilá technológia tria laserov zvládne epiláciu až 3x účinnejšie ako iné domáce epilačné prístroje. Vysoká intenzita prístroja spojená s presnosťou lasera sa zameriava na pigment priamo vo vlasovom folikule, kde trvalo zamedzuje opätovnému rastu chĺpku. Tria epilácia je bezpečná a účinná.
Vhodný najmä na ošetrenie predovšetkým menších, citlivejších oblastí ako je podpazušie, oblasť bikín. Nie je vhodný na epiláciu obočia.
Triá lasery sú zatiaľ jediné *FDA certifikované lasery pre domáce použitie, epilácia touto technológiou odporúča 9 z 10 dermatológov.

Ako používať:

  1. Krok pripravte si pleť na epiláciu. Pokožku očistite, ohoľte a osušte.
  2. Krok: vyberte si intenzitu v rozsahu 1-3. Začnite na najnižšej intenzite a pomaly zvyšujte.
  3. Krok: vyberte oblasť, ktorú chcete epilovať a začnite. Odporúčame ošetrenie opakovať každé 2 týždne, pokiaľ nedosiahnete požadovaný výsledok. Väčšina opýtaných pozorovala viditeľnú redukciu rastu chlpov po ôsmich a viacerých ošetreniach Tria laserom. Výsledok ošetrenia vždy záleží na farbe pleti a chĺpkov, ošetrovanej oblasti, intenzite aj ďalších, individuálnych faktoroch.

tria precision epilator

Pre koho je epilácia laserom Tria nevhodná?

Ošetrenie laserom nie je vhodné pre afro karibskú alebo čiernu farbu pokožky. Laserové ošetrenie je tiež neefektívne pri odstraňovaní svetlých alebo šedých chĺpkov.

* V rámci registrácie v USA bola týmto prístrojom udelená certifikácia FDA (Food and Drug Association), ktorá je veľmi prestížnym ocenením. Táto certifikácia je udelená výrobkom, ktoré preukážu svoju účinnosť - zlepšenie z pôvodného stavu o viac ako 51%.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.