• 1 z 5
 

InLei® pinzeta na obočie

 

Profesionálna pinzeta na obočie InLei je ručne brúsená a vyrábaná v Taliansku z najkvalitnejšej nerezovej ocele európskeho pôvodu. Pri výrobe je kladený veľký dôraz na spracovanie tipov, ktoré musia zaručiť presné uchopenie chĺpkov na prvý pokus bez toho, aby došlo k ich zastrihnutiu. Pokiaľ hľadáte presnú pinzetu, ktorá vám dlho vydrží, táto je tá pravá.

  • dĺžka: 95 mm
Dostupnosť Nie je skladom
€15,50
Kód tovaru 11254
Značka InLei
Kategória Pinzety
Položka bola vypredaná...
 

Kľúčové vlastnosti pinzety InLei:

  • vyrobené v Taliansku
  • tvrdosť: stredná
  • presnosť: maximálna
  • sterilizovateľná v autokláve
  • dĺžka: 95 mm

Nevyhnutnou súčasťou každej pinzety sú tipy, ktoré pri úprave obočia hrajú hlavnú úlohu: musia zaručiť presné uchopenie chĺpkov na prvý pokus a zaistiť, aby boli vytrhané, nie zastrihnuté. Dôležitý je aj návrat úchopu, ktorý musí časom vydržať (keď sa hroty zatvoria, otvorenie musí zodpovedať uvoľneniu úchopu).

Výber kvalitných materiálov v kombinácii so starostlivým a remeselným výrobným procesom to umožňuje zaručiť. Výroba pinzety InLei® zahŕňa 15 rôznych výrobných fáz, z ktorých väčšina sa vykonáva na remeselnej úrovni. Aby sme boli presní, každú pinzetu ručne brúsi remeselník s vybavením na mieru. Na konci procesu sledujeme ovládanie úchopu v temnej miestnosti, kúsok po kúsku.

Dobrý materiál spracovaný neadekvátnym spôsobom by nepriniesol požadované výsledky, preto celému procesu prikladáme maximálnu dôležitosť. Telo klieští má saténový povrch, vďaka ktorému je úchop pohodlnejší a bezpečnejší. Nie sú ani príliš tenké, aby neškrípali pokožku, ani príliš veľké, aby bolo možné ľahko uchopiť aj chĺpky. Výsledkom je výnimočný, vysoko profesionálny produkt. Prečo sa uspokojiť s akoukoľvek pinzetou, keď si môžete vybrať vynikajúci nástroj, ktorý vám uľahčí a spresní prácu?

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.