ELLA BACHÉ Hydra-Plumping Infusion Mask 1 vrecko

 

HYDRA REPULP Biocelulózová intenzívna hydratačná maska 1 vrecko 16 ml

Dostupnosť Nie je skladom
€11,50
Kód tovaru VE23037
Značka Ella Baché
Kategória Masky
Položka bola vypredaná...
 

Infúzna maska zaisťuje intenzívnu hydratáciu počas 15 minút. Biocelulózové mikrovlákna sú impregnované aktívnym roztokom, ktorý preniká hlboko do pleti. Výsledkom je výrazná rehydratácia, vyplnenie a vyhladenie s dlhotrvajúcim účinkom. Pleť je krásne hladká, svieža a pružná.
Odporúčame aplikovať 1 až 4-krát mesačne, nechať pôsobiť 15 minút a potom končekmi prstov vmasírovať prípadné prebytky roztoku.

Účinné látky:

 • Autovektorizovaná kyselina hyalurónová
  - zaisťuje 3-dimenzionálnu hydratáciu (rehydratácia, vyplnenie, vyhladenie)
  - „uzamyká“ vodu v pokožke a tým obmedzuje transepidermálnu stratu vody (TEWL)
  - lepšie a hlbšie preniká pokožkou ako konvenčná kyselina hyalurónová
  - chráni molekuly kyseliny hyalurónovej pred pôsobením degradačných enzýmov
  - okrem vlastnej hydratačnej účinnosti stimuluje autovektorizovaná kyselina hyalurónová produkciu zložiek prirodzených hydratujúcich faktorov (NMF)
  - v pokožke pôsobí dlhšie ako konvenčná kyselina hyalurónová
 • Osmolyty
  - osmolyty sú malé molekuly rozpustné vo vode a pre bunky životne dôležité, riadia a regulujú osmotické procesy za účelom zachovania optimálnych intracelulárnych podmienok (metabolizmus, objem buniek, ochrana zložiek) v prípade osmotického stresu/dehydratácie
  - v prípade dehydratačného stresu osmolyty prítomné v bunkách obmedzia odtok vody (intracelulárny únik vody) a zamedzia zmenšeniu objemu buniek
  - ich prítomnosť v produktoch zaisťuje zosilnený dlhotrvajúci hydratačný účinok
  - v produktoch ELLA BACHÉ sú osmolyty rastlinného pôvodu – konkrétne organické kvety unikátnej odrody ibišteka, vybrané pre svoje veľké množstvo betaínu, kvety sa zbierajú ručne, nasleduje sušenie a mletie + jemná enzymatická extrakcia vo vodnom prostredí, ďalej zmiešanie extraktu s glycerom biotechnologického pôvodu
 • Biocelulózové mikrovlákna

  - veľmi tenké prírodné vlákna
  - vyrába sa bakteriálnou fermentáciou kokosovej vody, biocelulózové pásy strihané do tvaru tváre majú jedinečnú trojrozmernú štruktúrou celulózových vlákien s úžasnými fyzikálno-chemickými vlastnosťami (absorbčná kapacita, vysoká priľnavosť k pokožke, biokompabilita s pokožkou-nevyvolávajú žiadne reakcie)
  - 3D štruktúra umožňuje impregnáciu veľkého množstva aktívneho pleťového roztoku

  - zaisťujú dokonalý prenos aktívnych látok do pokožky
  - po použití sa maska plne rozloží, nezaťažuje tak životné prostredie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Spoločnosť založila v roku 1936 madam Ella Baché, ktorá bola presvedčená, že, rovnako ako každý z nás je geneticky odlišný, tak aj každá koža človeka je úplne jedinečná. Jej nesmierna vášeň pre starostlivosť o pleť položila pevné základy spoločnosti, ktorých sa značka Ella Baché drží dodnes. Pre svoju kvalitnú starostlivosť a širokú škálu produktov sa značka stala veľmi obľúbenou po celej Austrálii, kde je dnes stálicou v kozmetických salónoch aj na poličkách v domácnostiach.

Produkty Ella Baché nie sú testované na zvieratách, a to ani v zastúpení žiadnymi nezávislými laboratóriami. Spoločnosť je hrdým držiteľom ceny Personal Care with Principle Award, ktorú predstavila The National Anti-Vivisection Society.

Ella Baché logo