• 1 z 8
 

ÉLAN Smart Brow Tinting System – farba na obočie 20 ml

 

Dlhotrvajúca a veľmi intenzívna farba na obočie ÉLAN Smart Brow je prvá farba na obočie s neutrálnym pH. Vďaka tomu chráni chĺpky pred poškodením a zabraňuje vysušeniu pokožky. Na chĺpkoch vydrží farba až 30 dní a na pokožke až 14 dní.

 • Objem: 20 ml
€11,30
Značka ÉLAN
Kategória Farby na obočie
Zvoľte variant
deep brow tint Kód tovaru 8416/04 Barva: 04 ICY Cold Brown Nie je skladom €11,30
deep brow tint Kód tovaru 8416/05 Barva: 05 SPICY Warm Brown Skladom €11,30
   
 

Dlhotrvajúca farba na obočie ÉLAN s neutrálnym pH

Farby zo systému ÉLAN Smart Brow Tinting System dokážu byť naozaj veľmi výrazné a intenzívne, a to nielen na chĺpku, ale aj na koži. Zároveň sú maximálne šetrné - majú nízke pH=7, čo je vo svete farieb naozajstný unikát. Väčšina farieb máva ph okolo 9 až 12 a čím vyššie pH, tým sa chĺpok viac otvára a ničí. Navyše farby Smart neobsahujú amoniak.

Na zakúpenie aj kompletná sada systému ÉLAN Smart Brow Tinting System.

Kľúčové vlastnosti:

 • Farbiaca zmes má pH=7, vďaka čomu sú farby veľmi šetrné.
 • Neobsahujú amoniak.
 • Obsahujú hydratačné zložky.
 • Farbí aj kožu.
 • Na chĺpkoch vydrží až 30 dní a na koži až 14.
 • Základnú farebnú paletu rozšírite pomocou boosterov.
 • Farby idú skôr do teplejšieho odtieňa (môžete ich ale "zostudeniť"
 • Nájdu uplatnenie najmä v prípade vyplňovania miest obočia, tmavovlasých klientiek a všeobecne všade tam, kde chcete dosiahnuť naozaj výrazný finálny odtieň.

Dostupné odtiene a farebná paleta

V základe sú iba 2 farby - studená icy cold brown (na obrázku nižšie 1. zľava) a teplá spicy warm brown (na obrázku 2. zľava). Obe farby sú si pomerne podobné a tmavé, líšia sa hlavne podtónom. Túto základnú paletu vám pomôžu rozšíriť boostery orange a indigo. Oranžový booster (na obrázku 3. zľava) vám farbu zteplí, indigo booster (na obrázku posledná zľava) farbu zoštudenia (napríklad v spojení s icy brown dokážete vytvoriť až čiernu farbu, ktorú je možné použiť aj na riasy). V prípade použitia s boosterom zmiešajte najskôr farbu s maličkou kvapkou boosteru a až potom pridajte 1:1 aktivátor.

smartbrow_dostupne_barvy

Príklad odtieňov po zmiešaní základných farieb s boostermi

smartbrow_odstiny-PhotoRoom.png-PhotoRoom

Bez obsahu amoniaku a MEA:

 • Multifunkčné alkalizačné činidlo je ideálnou alternatívou k tradičným alkalizátorom, pretože umožňuje formulovať farbu na obočie s nižším percentom oxidačných farbív. Vďaka tomu znižuje potenciálne riziko alergickej reakcie.
 • Alkalizačné činidlo poskytuje okamžitú chemickú reakciu, pôsobí ako urýchľovač oxidačného procesu a umožňuje, aby sa odtieň obočia okamžite objavil na pokožke a chĺpkoch. Umožňuje tiež kozmetičke upraviť tvar obočia pred úplným dokončením farbenia.

Výnimočné ingrediencie: Farba má neutrálne pH a obočie ochráni pred UV žiarením

Farbiaca zmes pripravená na použitie má pH 7 . Elán dlhotrvajúca farba na obočie je tak prvá farba na obočie s neutrálnym pH. Vďaka tomu chráni chĺpky pred poškodením a zabraňuje vysúšaniu pokožky. Patentovaná zložka Heliogenol™ od SEDERMA (Francúzsko) poskytuje vysokú farebnú stálosť farby. Farbu chráni pred vyblednutím a chĺpky pred UV žiarením.* Príjemná vôňa farby spríjemňuje klientom procedúru farbenia.

* Preukázané na základe výskumu spoločnosti SEDERMA (Francúzsko).

Pozor na rýchlu oxidáciuaj

Každá strana má dve mince a to platí aj v prípade farieb Smart. Tým, že sú vysoko intenzívne aj bohužiaľ rýchlo oxidujú. Preto farby vždy čo najrýchlejšie zatvárajte a nevytláčajte z nich vzduch. Pri prvotnom otvorení do nich nerobte dierku klasicky obráteným viečkom, ale najlepšie ihlou – dierka bude menšia a farby vám vydržia dlhšie.

Farba vydrží na chĺpkoch až 30 dní

Pokožka zostane zafarbená až 14 dní a chĺpky až 30 dní (v závislosti od typu pokožky a štruktúry chĺpkov). Ide o výsledky testovania stálosti farieb, ktorého sa zúčastnili aj tvorcovia profesionálneho radu TM ELAN.

Objavte skryté vychytávky farbiacich systémov ÉLAN vo webinári

Zaujíma vás, ako môžete s farbami ÉLAN kúzliť? Vo videu nižšie sa dozviete všetko pre to, aby ste využili ich potenciál na maximum.

Obsah videa:

Predstavenie Smart Brow Tinting System priamo od ÉLAN (v ukrajinčine)

Postup použitia:

1) Príprava obočia

Použite ELÁN Detox čistiacu penu na obočie a riasy s antibakteriálnym účinkom. Dokonale odmastí pokožku a chĺpky a pripraví ich na definovanie a farbenie obočia.

2) Definovanie obočia

Definujte tvar obočia pomocou ELÁN Púdrové ceruzky na obočie alebo ELÁN Púdrové mikromatické ceruzky na obočie.

3) Príprava farbiacej zmesi

Zmiešajte ELÁN dlhotrvajúcu farbu na obočie Deep Brow Tint s oxidačnou emulziou 3% v pomere 1:1 v nekovovej miske pomocou odmerky, ktorá je súčasťou balenia farby. ÉLAN farby používajte vždy so zodpovedajúcim oxidantom – nielenže nie je vhodné kombinovať farby s oxidantmi iných značiek, ale požadovaného výsledku nedosiahnete ani s inými typmi oxidantu od ÉLANU (každý oxidant má trochu iné zloženie, výsledné odtiene by potom nemuseli byť také, aké chcete, doba pôsobenia môže byť odlišná, rovnako tak konzistencia atď.)

Použite ELÁN Booster farby na obočie 06 INDIGO alebo 07 ORANGE podľa schémy miešania tak, aby ste dodali základnej palete farieb viac hĺbky a intenzity alebo vytvorili nový odtieň:

Farba na obočie (49 %) + Oxidačná emulzia (49 %) + Colour Booster (2 %) = Farbiaca zmes (100 %)

Pozor! Čím viac farby boostera použijete, tým viac sa finálny odtieň blíži základnej farbe boostera (modrá alebo oranžová), obvykle stačí pridať naozaj malú kvapôčku. V prípade použitia s boosterom zmiešajte najskôr farbu s boosterom a až potom pridajte aktivátor v pomere 1:1.

4) Farbenie obočia

Naneste farbiacu zmes na obočie podľa vopred definovaného tvaru. Nechajte pôsobiť 5-10 minút v závislosti od požadovanej intenzity farby obočia. Potom farbu úplne odstráňte vatovým tampónom navlhčeným vodou. Pokiaľ sa zdá, že tónovacia zmes nezodpovedá požadovanému tvaru obočia, navlhčite vatový tampón odstraňovačom farby ELÁN odstraňovač farby a odstráňte prebytočnú farbu.

5) Dokončenie procedúry farbenia obočia

Pre lepšie výsledky použite ÉLAN fixátor farby na obočie a riasy s keratínom a slnečnicovým olejom. Stabilizuje molekuly farby na chĺpkoch a tým zaistí dlhšie trvajúci farebný efekt.

Zoznámte sa aj s ďalšími produktmi značky ÉLAN

Ďalšie informácie

 • Dátum expirácie: 24 mesiacov.
 • Trvanlivosť po otvorení: 3 mesiace.
 • Vyrobené: Ukrajina

Upozornenie: Produkt je určený na profesionálne použitie po zaškolení.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.