Upozornenie: V piatok 1.5. budú naše pobočky zatvorené a zákaznícka podpora nedostupná. Vaše objednávky a otázky vybavíme hneď v pondelok.
  • 1 z 2
 

ELLA BACHÉ Rozjasňujúci očný krém Tomato Glow 15 ml TESTER

 

TOMATO GLOW - TESTER OČNÉHO KRÉMU NA ROZJASŇENIE A OBNOVU

Dostupnosť Skladom
€40,70
€33,09 bez DPH
   
Kód tovaru TE25001
Značka Ella Baché
Kategória Profesionálna kozmetika
 

TESTER očného krému s perleťovo ružovou textúrou, ktorý v jedinom kroku viditeľne redukuje tmavé kruhy, opuchy aj jemné vrásky, viditeľne rozjasňuje očné okolie.
Vďaka inovatívnej receptúre a praktickému roll-on aplikátoru poskytuje okamžitý chladivý efekt, ktorý osviežuje očné okolie a navracia mu svieži, oddýchnutý vzhľad.


Obsahuje 97 % zložiek prírodného pôvodu, bez parfumácie, vhodný aj pre citlivé očné okolie.

Účinné látky:

  • 4 antioxidanty z paradajok (lykopen, fenoly, fytoén a fytofluén) – chránia pokožku pred oxidačným stresom a podporujú jej obnovu
  • Escín (extrakt z pagaštanu konského) – pomáha redukovať opuchy a zlepšuje mikrocirkuláciu v očnom okolí
  • Niacínamid + stabilizovaný vitamín C + extrakt zo slivky kakadu – synergický komplex na rozjasnenie pleti a redukciu tmavých kruhov

Ako používať:

Pre dlhodobo omladzujúci a rozjasňujúci efekt aplikujte ráno jemnými krúživými pohybmi. Večer následne použite svoj obvyklý očný krém.
Pre intenzívnu redukciu tmavých kruhov používajte ráno aj večer po dobu 2 mesiacov ako cielenú depigmentačnú kúru.

Výsledkom bude viditeľne svieže, vyhladené a rozjasnené očné okolie.

Vyrobené vo Francúzsku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Bezpečnostná kontrola

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť založila v roku 1936 madam Ella Baché, ktorá bola presvedčená, že, rovnako ako každý z nás je geneticky odlišný, tak aj každá koža človeka je úplne jedinečná. Jej nesmierna vášeň pre starostlivosť o pleť položila pevné základy spoločnosti, ktorých sa značka Ella Baché drží dodnes. Pro svoju kvalitnú starostlivosť a širokú škálu produktov sa značka stala veľmi obľúbenou po celej Austrálii, kde je dnes stálicou v kozmetických salónoch aj na poličkách v domácnostiach.

Produkty Ella Baché nie sú testované na zvieratách ani v zastúpení žiadnymi nezávislými laboratóriami. Spoločnosť je hrdým držiteľom ceny Personal Care with Principle Award, ktorú predstavila The National Anti-Vivisection Society.

Ella Baché logo