Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 2
 

BBmessopen Derma Pero

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€341,76
€284,80 bez DPH
   
Kód tovaru 9830
Kategória Kozmetické prístroje
 
Derma pero využíva fyziologické schopnosti regenerácie kože. Ihličky prenikajú do kože, kde spôsobujú mikrotraumy. Tá vyvolávajú obranný mechanizmus kože, ktorý vyplaví rastové faktory stimulujúce kožné bunky k produkcii kolagénu, elastínu a vytvorenie nových buniek.
Hĺbku preniknutiu ihličiek možné nastaviť v rozmedzí 0,2 mm - 2,5 mm. Odporúčame používať hĺbku max. Do 1 mm.
Regenerácia kože trvá až štyri týždne v závislosti od nastavenia ihličiek. Používa sa najmä na regeneráciu pokožky, odstránenie vrások a na ošetrenie jaziev a strií. Prístroj je bezdrôtový s nabíjačkou. Bezdrôtové použitie je veľmi pohodlné. Prístroj je vyrobený z vysoko kvalitného ľahkého, ale zároveň pevného oceľového materiálu a je uložený v špeciálnom kufríku. Špeciálny "pero" rýchlo, účinne a menej bolestne ošetruje a znižuje nedokonalosti pleti.
Pero je navrhnuté pre ošetrenie BBglow.
 

Vďaka MTS - Microneedeling Therapy System - Mikrojehličkování sa do kože dostane až o 80% viac zložiek, než pri obyčajnom nanesení na jej povrch.


Obsah balenia:
Kozmetický kufrík pre BBmessopen, telo prístroja, výmenná batérie navyše, 2 ks náhradné hlavice 12 ihiel, adaptér pre batériu.

Technické parametre:

  • nastavenie dĺžky ihly: 0.25 mm - 2,5 mm
  • frekvencia: 142 Hz, doba prevádzky po nabíjania: od 2 do 4 hodín
  • batérie: 750 mAh, 4,2 V

Návod na použitie:
Vyberte jednorazový nástavec z obalu a pripevnite ho do hlavice BBmessopenu. Zaistite ho otočením nástavca. Uistite sa, že je hlavica dermapera nabitá. Dermapero funguje v prevádzke bez pripojenia na adaptér - bezdrôtovo. BBmessopen spustíte dlhým stlačením čierneho tlačidla. Stláčaním regulujte otáčky a rýchlosť dermapera.

Nastavenie ihly:
Hlavica BBmessopenu disponuje ryskou a otočným mechanizmom, ktorý reguluje vysunutie ihiel. Nastaviť môžete vysunutie ihiel na 0.25 mm až 25 mm.

Odporúčame neprekračovať vysunutie ihiel cez 1 mm.
POZOR! Vysunutím ihiel nad 1 mm riskujete hlboké traumy kože klientky. Nerobte tak, ak k tomuto zákroku nemáte vážny dôvod (používa sa v dermatológii).

BBmessopen má certifikáciu CE

 

Hmotnosť 0.654 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: