• 1 z 24
 

Apollo Duet multipolárna rádiofrekvencia, elektroporácia, iontoforéza

 

Vysokovýkonná multipolárna rádiofrekvencia a elektroporácia.

Dostupnosť Na objednanie
€9 111,20
   
Kód tovaru 7224
Kategória Profesionálne prístroje na tvár
 

Apollo Duet je kozmetický prístroj vyrobený „od kozmetičiek pre kozmetičky“. Jeho výroba bola zverená do rúk inžinierov lekárskych zariadení s cieľom vyrobiť najlepšiu rádiofrekvenciu pre kozmetické salóny. A podarilo sa.

Technológia:

 • Rádiofrekvencia – multipolárna 4. generácia

 • Elektroporácia – na top úrovni

 • Hod and Cold hlavice

 • Intoforéza (+ i - )

Rádiofrekvencia

Je veľmi účinné anti-aging ošetrenie.

Vysokofrekvenčné prúdy pulzujúce 4 elektródami. Keď tieto prúdy prenáša do pokožky, elektromagnetickú energiu, ktorá sa premení na teplo až do teploty 42 ° C. Teplo sa rovnomerne šíri vo vnútri dermálnej matrice, spôsobuje kontrakciu existujúcich vlákien kolagénu 1 a stimuluje produkciu nového kolagénu a elastínu. Zároveň núti pokožku vytvárať kyselinu hyalurónovú. Tieto dva procesy vedú k pevnejšej a pevnejšej pokožke s menším počtom vrások s lepšou hydratáciou.

Multipolárne rádiofrekvenčné ošetrenie Apollo Duet je oveľa efektívnejšie ako väčšina vysokofrekvenčných zariadení, ktoré sú v súčasnosti na trhu, a to z niekoľkých hlavných dôvodov:

 1. Pomocou funkcie elektroporácie + iontoforézy Apollo Duet môžu kozmetici pred rádiofrekvenčným ošetrením účinne zaviesť účinné látky do tkaniva. Pri vykonávaní rafiofrekvencie na nasýtenej pokožke majú vysokofrekvenčné ošetrenie oveľa väčší účinok proti starnutiu a omladeniu pleti.

 2. Apollo využíva multipolárnu rádiofrekvenciu 4. generácie.

 3. Hlava rádiofrekvenčnej rukoväte Apollo Duet je plochá, skôr ako guľatá, so 4 elektródami. Plochá hlava je nielen pohodlnejšia pre klientky aj nás kozmetičky ale taktiež umožňuje oveľa lepší kontakt s pokožkou, čím zabraňuje elektrickým odpojením a nepríjemným (niekedy dokonca škodlivým) elektrickým iskrám. Elektoroby Apolla Duet zaisťujú o efektívnejšiemu a hlbšiemu prenosu rádiofrekvenčných vĺn dlšie do pokožky.

 4. Apollo Duet má tiež zabudovaný tepelný snímač, ktorý v reálnom čase zobrazuje teplotu pokožky klientov. Nejedná sa iba o bezpečnostný mechanizmus zabraňujúci popáleniu pokožky, ale taktiež umožňuje veľmi presné ošetrenie presne prispôsobené stavu pokožky pacientov, a preto prináša lepšie výsledky. Kozmetička má kontrolu, že prehriala ošetrovanú oblasť dostatočne a ošetrenie bude účinné. Zároveň čidlo pomáha automaticky nastavovať prístroj do ideálnej sekvencie. Čím sa opäť ošetrenie stáva bezkonkurenčným oproti starším typom rádiofrekvencie.

 5. Rádiofrekvečná hlavica vyžaruje červené terapeutické svetlo 630 nm, ktoré stimuluje aktivitu kožných buniek.

Elektroporácia

Elektroporácia nám ponúka v súčasnej dobe najintenzívnejšie zapracovanie účinných látok pokožky bez porušenia integrity kože. Využíva sa v medicíne, vede aj kozmetike. Priepustnosť sa zvyšuje o 20 - 400x! Elektroporácia je alternatívou mezoterapie, ktorá behom pár minút vytvorí v pleti v pleti až 50 000 kanálikov, ktorými zapracujeme účinné látky do pokožky. Kanáliky sa ihneď po ošetrení uzavrú. Nie je nutná žiadna rekonvalescencia. Ošetrenie je bezpečné a veľmi účinné.

Iontoforéza

Apollo Duet ponúka ako + tak - polaritu.

Kombinácia elektroporácie a ionoforézy vytvára z Apollo Duet veľmi efektívne regeneračné ošetrenie pre širokú škálu kožných stavov, vrátane zápalového akné, dehydratovanej a podráždenej pokožky, pigmentácie, vrások, seborey, rosacei a kuperózy.

Intoforézou môžete zapracovávať účinné látky svojich kozmetických značiek, galvanické gély alebo náš rad Derma Boosters.

Terapia teplom a chladom

Rukoväť pre elektroporáciu/iontoforézu Apollo Duet dokáže zahriať pokožku klientky až na teplotu 45°C. Zahrievanie zmäkčuje a rozširuje pokožku, čo významne zlepšuje vstrebávanie terapeutických roztokov.

Rukoväť pre elektroporáciu/iontoforézu môže tiež ochladiť pokožku klientov na teplotu -20°C. Chladenie pokožku upokojuje, a tým uľahčuje liečbu problematických stavov pokožky, ktoré sú obvykle veľmi ťažko ošetriteľné, vrátane podráždenej, zapálenej a citlivej pokožky.

Kombinácia elektroporácie a iontoforézy s prípadným zahriatím / ochladením pokožky zaručuje extrémne účinné zavádzanie do hlbších tkanív pokožky pre maximálne výsledky kozmetického - zvýšenie hydratácie, zníženie zápalu, upokojenie podráždenej pokožky, bielenie, spevnenie, vyhladenie textúry kože a oveľa viac.

Radi Vás prístroj ukážeme na našom školení alebo si môžete vopred dohodnúť schôdzku na info@depilujeme.cz

Depilujeme.cz je výhradný dovozca tohto zariadenia pre ČR a SR.

Technické parametre:

Rozmery: 320 mm x 330 mm x 175 mm

Power Input: 100-240V, 50/60 Hz,
Max 100 VA (24V/5A)

Hlavica pre Elekroporézu, teplo, chlad a intoforézu: (EP)

Rozmer hlavice: dĺžka – 165 mm, priemer – 37 mm

Váha: 0.1 Kg

Intenzita prúdu: Level 0-50

Electric Pulse: Max 14Vp-p ±15%

Frequence: 5 KHz

Teplota cold program: - 20 až 20 ºC

Teplota Hot program: 30 - 45 ºC

Hlavica Rádiofrekvencia (RF)

Rozmer hlavice dĺžka – 165 mm, priemer – 37 mm

Váha: 0.1 Kg

Nastavenie Intensity: Level 0-6
Energia: Max 60 Vrms ±15%
Frequence: 1 MHz
Teplota: vstavaný 'Smart Check' teplotný sensor

Kompletná dokumentácia aj servis pre kozmetické salóny:

 • Apollo Duet je dodávaný vrátane podstavca

 • Manuál v slovenskom jazyku

 • Vzorový informovaný súhlas

 • CE certifikát

 • Certifikát o preškolení práce s prístrojom

 • Zaškolenie na našej pražskej pobočke alebo formou online školenia

 • Protokol ošetrenia

 • Banner pre Váš web a sociálne siete informujúce o novinke v salóne


  Všetky elektronické materiály Vám prídu automaticky na email, skontrolujte si prosím radšej spam.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.