⭐ Podnikáte ako kosmetička? ⭐ Zaregistrujte sa a získajte zľavu na vybraný sortiment. Navyše si môžete vyberať až zo 100 dárkov k nákupu v rámci bonusového programu. Pri registrácii zvoľte možnosť "Kosmetička".
Akcia Zväčšiť
 

Gernétic Immuno - Regeneračná a protizápalová maska 50 ml

 
Dostupnosť Skladom
Bežná cena €73,90
€66,50
   
Kód tovaru 4014
Značka Gernétic
Kategória Kozmetické prípravky
 

Maska krémovitého a vysýchavého charakteru určená na regeneráciu a prečistenie pleti tváre,vynikajúce výsledky dosiahneme pri odstraňovaní akné.

Je vhodná aj na ošetrenie rôznych partií tela -ochabnutej pokožky rúk, strií, jaziev.

IMMUNO nepoužívame na ekzém a popáleniny.

účinky:

IMMUNO má čistiace účinky, podporuje obnovu a regeneráciu kožných buniek, upravuje pH pokožky.

Pri pravidelnej aplikácii vytvára na pokožke prostredie, v ktorom sa nemôže množiť stafylokok, a tak dochádza k odstraňovaniu zápalových prejavov na koži a zlepšeniu problému akné. IMMUNO sa podieľa na zvyšovaní imunity organizmu.

Hlbokočistiaca a regeneračná maska.

Zaostrite na čistotu! Aktívne látky prenikajú hlboko do vrstiev pleti, uvoľňujú upchaté póry a odstraňujú aj pevne usadené nečistoty. Zároveň pleti doprajú dokonalú regeneráciu a vypnutie.

Účinné látky:

  • estery mastných kyselín
  • kaolín
  • aktívny výťažok získaný biotechnologickou cestou, bohatý na aminokyseliny a stopové prvky.

Postup ošetrenia:

Ošetrenie akné: Na dokonale očistenú pokožku dermatologickým mydlom DERMA a tonikom SEBO GER nanesieme tenkú vrstvu masky IMMUNO a necháme pôsobiť 15-20 minút. Zvyšok masky odstránime teplou vodou a pokožku dočistíme tonikom SEBO GER. Namiešame zmes prípravkov IMMUNO a SYNCHRO v pomere 1:1 a votrieme do pleti a necháme vstrebať.Týmto spôsobom použijeme masku IMMUNO aj na hlboké prečistenie pleti. V tomto prípade môžeme namiesto DERMA a SEBO GER využiť čistiaceho mlieka GLYCO a tonika FIBRO.Frekvencia aplikácií odporučí kozmetička.

Regeneračná kôra s vypínacím účinkom: Ako krém využívame výrobok IMMUNO v spojení s krémom SYNCHRO (nekombinovať so Synchrom 2000). Zmes slúži na hlbokú regeneráciu starnúcej pokožky, ošetrenie jaziev a strií. Zmiešame jeden diel IMMUNA a jeden diel SYNCHRA, zľahka votrieme do pleti a necháme vstrebať. Aplikujeme v závere ošetrenia, po prípadnom nanesení všetkých špecifických prípravkov (MITO SPECIAL+, VASCO, OCTO, MYO MYOSO).

Upozornenie: Produkt je určený iba na profesionálne použitie po zaškolení.

Upozornenie: Produkt je určený iba na profesionálne použitie po zaškolení.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.