Botalinum sérum 30 ml 5 ks

Neohodnotené
 

Revolučne nový koncept produktu botulínový ampulky, ktorá tu ešte nikdy nebola!

Dostupnosť Nie je skladom
€205,28
€171,07 bez DPH
Kód tovaru 9866
Značka Meditime DermaScience
Kategória Botalinum
Položka bola vypredaná...
 

Až doteraz neexistovala žiadna kozmetika, ktorá by obsahovala zložku botulínu. Skutočný botulínu registrovaný v ICID je tu hlavnou zložkou.

Nejedná sa o povrchový efekt, ale látka skutočne preniká do pokožky.

 

  • Efekt redukcia vrások - obsahuje botulínu, veľkú zložku "botoxu". Botulínu ampulky predstavuje jednoduchší spôsob ako dermatologickej procedúry predpísané plastických chirurgom. Vrásky sa vyhladia počas krátkej doby.

 

  • Purifikovaná voda 0%! Viac ako 50% hyalurónovej kyseliny, výťažok z listov Centella Asiatica, ktorý má výborný regeneračný účinok. Objemová textúra vypĺňajúci nerovnosti pokožky, so súčasným pocitom odľahčenie vrások a vačkov pod očami, ktorý sa pri dermotoxinovém ošetrení neočakáva. Pružnosť pokožky a dlhodobý hydratačný účinok súčasne.

 

  • Svetovo prvá zložka registrovaná v ICID na báze botulínu, nie na báze chemických polymérových substitútov, ale s vysoko funkčnými zložkami. Hlavni zložka: "Botalin", viac ako 50% hyalurónovej kyseliny, 5-tich patentovanými zákl. zložkami (Aqua Seal, BL-Fill up, Arc Mela, Cos-VCE, BSASM), Peptid (Acetylhexapeptid, FGF, IGF), výťažky ázijské ticosidy a medecososide, Eco- certifikované zložky (betaine, maprei, propanediol) Bez prísad: bez škodlivých prísad ako sú parabény, umelé farbivá, vône, minerálne oleje, alkohol, benzophenone, sulfátov, trietanolamínu.

 

Aplikácia dermálnej procedúry špeciálnym aplikátorom

  • Špeciálny aplikátor roztok nasaje a potom aplikuje špeciálny aktívne zložky medzi vrásky pre zvýšenie účinku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: